הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 16 ארצית - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 10:00 St

עדי דגן

-

ניילוב מארק

2-6 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 10:00 St

בן וינטראוב

-

עידן זבולונוב

0-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 10:00 St

עומר מן

-

רועי לשם

6-2 0-6 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 10:00 St

מיכאל סרגני

-

איתי פייגין

6-4 6-4
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 10:00 St

אסף הררי

-

שי פויירשטיין

3-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 10:00 St

יהב לוי

-

איל טולדנו

6-1 7-5
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 10:00 St

אורי ברון

-

יוני דנציס

6-4 1-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 10:00 St

עידו גבע

-

אסף שוורץ

1-6 6-2 7-5
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

שי בר מנחם

-

שליו עוז

3-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

רז כץ

-

ירין קובלסקי

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

עופר הכהן

-

עדי שמעוני

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

אדם מולר

-

זוהר פוגלמן

6-7 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

עידו סמימיאן

-

תומר נטפוב

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

ניר סקולצקי

-

אייל שיוביץ

6-0 6-4
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

יהב טולדנו

-

טל הראל

6-1 1-6 6-3
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

קאי עמרמי

-

אוריאן זוהר

6-4 6-0


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 24/12/2019 12:30 NB

ניילוב מארק

-

עידו גבע

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 24/12/2019 12:30 NB

שליו עוז

-

קאי עמרמי

6-3 5-7 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 24/12/2019 12:30 NB

ירין קובלסקי

-

יהב טולדנו

4-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 24/12/2019 12:30 NB

עידן זבולונוב

-

יוני דנציס

6-3 4-6 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 24/12/2019 12:30 NB

רועי לשם

-

יהב לוי

4-6 7-5 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 24/12/2019 12:30 NB

עדי שמעוני

-

ניר סקולצקי

7-6 7-5
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 24/12/2019 12:30 NB

זוהר פוגלמן

-

תומר נטפוב

6-3 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 24/12/2019 12:30 NB

מיכאל סרגני

-

שי פויירשטיין

6-3 6-3


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 12:30 NB

עדי דגן

-

אסף שוורץ

3-6 6-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 12:30 NB

שי בר מנחם

-

אוריאן זוהר

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 12:30 NB

רז כץ

-

טל הראל

2-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 12:30 NB

בן וינטראוב

-

אורי ברון

7-6 3-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 12:30 NB

עומר מן

-

איל טולדנו

4-6 6-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 12:30 NB

עופר הכהן

-

אייל שיוביץ

3-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 12:30 NB

אדם מולר

-

עידו סמימיאן

6-2 6-0
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 12:30 NB

איתי פייגין

-

אסף הררי

1-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 29/12/2019 09:00 St

עדי דגן

-

איתי פייגין

7-5 1-6 7-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 29/12/2019 09:00 St

שי בר מנחם

-

עידו סמימיאן

7-5 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 29/12/2019 09:00 St

רז כץ

-

עופר הכהן

5-7 5-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 29/12/2019 09:00 St

בן וינטראוב

-

עומר מן

5-7 6-4 5-7


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 AR

ניילוב מארק

-

אוריאן זוהר

6-4 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 AR

שליו עוז

-

אסף שוורץ

3-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 AR

ירין קובלסקי

-

אורי ברון

4-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 AR

יוני דנציס

-

טל הראל

3-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 AR

אייל שיוביץ

-

יהב לוי

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 AR

איל טולדנו

-

ניר סקולצקי

6-4 4-6 8-10
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 AR

אדם מולר

-

שי פויירשטיין

4-6 5-7


 

 

 


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 09:00 St

אוריאן זוהר

-

אדם מולר

1-6 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 09:00 St

שליו עוז

-

תומר נטפוב

6-4 7-5
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 09:00 St

ירין קובלסקי

-

איל טולדנו

7-5 6-1
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 09:00 St

יוני דנציס

-

אייל שיוביץ

6-1 5-7 11-9


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 00:00

אוריאן זוהר

-

עומר מן

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 00:00

תומר נטפוב

-

עופר הכהן

6-1 6-4
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 00:00

שי בר מנחם

-

איל טולדנו

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 00:00

עדי דגן

-

אייל שיוביץ

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 3 - 4 30/12/2019 13:30 NB

איתי פייגין

-

עידו סמימיאן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 2 30/12/2019 13:30 NB

בן וינטראוב

-

רז כץ

3-6 6-4 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 20 29/12/2019 10:30 NB

אוריאן זוהר

-

אייל שיוביץ

6-3 6-2
נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 20 29/12/2019 10:30 NB

עופר הכהן

-

איל טולדנו

7-6 3-6 10-5


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 18 30/12/2019 16:04

אייל שיוביץ

-

איל טולדנו

6-4 6-2