הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנות 10 ארצית - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 FB

ליהיא אקוקה

-

אגם אבדייב

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 FB

אמה קאופמן

-

דניאלה כהן

4-6 6-4 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 FB

ליה הלפרין

-

טוהר מולקנדוב

6-2 6-7 4-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:00 NB

גפן מגיד

-

מיי שרה משל

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:00 NB

שילה סון שגיב

-

הילה נאורי

6-7 6-4 11-9
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:00 NB

שולמן מישל

-

הילה בוהדנה

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:00 NB

מישל הלופגיל

-

עופרי בר

4-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:00 NB

מיקה שוסטר

-

ניקול פודלסניוק

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:30 NB

אלביליה נאורה

-

שירה דביר

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:30 NB

ליאן איצירן

-

ליזה ריכטרמן

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:30 NB

אלין אמסלם

-

עדי כרמל

3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:30 NB

צירטוב יוליה

-

קארין אוליניצקי

4-6 6-3 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:30 NB

עמית אשכנזי

-

ליאן דדון

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:30 NB

הופמן עמית

-

ליאור גנקין

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 10:30 NB

אופיר מנהרדט

-

עדן מנור

7-6 5-7 6-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 11:00 NB

מאיה פישמן

-

נועה רחמני

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

אגם אבדייב

-

טוהר מולקנדוב

6-4 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

נועה רחמני

-

עדן מנור

7-6 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

מיי שרה משל

-

דניאלה כהן

6-3 6-7 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

אלביליה נאורה

-

ניקול פודלסניוק

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

ליאן איצירן

-

עופרי בר

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

עדי כרמל

-

שולמן מישל

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

קארין אוליניצקי

-

ליאור גנקין

2-6 6-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

ליאן דדון

-

שילה סון שגיב

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

ליהיא אקוקה

-

ליה הלפרין

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

מאיה פישמן

-

אופיר מנהרדט

5-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

גפן מגיד

-

אמה קאופמן

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

שירה דביר

-

מיקה שוסטר

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

ליזה ריכטרמן

-

מישל הלופגיל

7-5 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

אלין אמסלם

-

הילה בוהדנה

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

צירטוב יוליה

-

הופמן עמית

4-6 6-4 5-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

עמית אשכנזי

-

הילה נאורי

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 FB

טוהר מולקנדוב

-

אופיר מנהרדט

7-5 6-4
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 St

עדן מנור

-

ליה הלפרין

6-4 4-6 6-10
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 St

מיי שרה משל

-

שירה דביר

4-6 6-3 11-9
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 St

ניקול פודלסניוק

-

אמה קאופמן

0-6 0-6
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 St

הילה בוהדנה

-

עופרי בר

2-6 2-6
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 St

ליזה ריכטרמן

-

שולמן מישל

0-6 0-6
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 St

עמית אשכנזי

-

קארין אוליניצקי

6-3 6-2
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 09:00 St

הופמן עמית

-

שילה סון שגיב

5-7 4-6


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

ליהיא אקוקה

-

הילה נאורי

2-6 2-6
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

מאיה פישמן

-

צירטוב יוליה

6-4 4-6 7-10
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

גפן מגיד

-

אלין אמסלם

6-2 6-4
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

מיקה שוסטר

-

מישל הלופגיל

5-7 5-7


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

אופיר מנהרדט

-

הופמן עמית

6-4 5-7 9-11
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

עדן מנור

-

קארין אוליניצקי

6-2 6-2
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

שירה דביר

-

ליזה ריכטרמן

2-6 5-7
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

ניקול פודלסניוק

-

הילה בוהדנה

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 4 30/12/2019 00:00 AR

ליהיא אקוקה

-

מיקה שוסטר

3-6 2-6
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 4 30/12/2019 00:00 AR

מאיה פישמן

-

אלין אמסלם

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 12:00 NB

אופיר מנהרדט

-

מישל הלופגיל

5-7 3-6
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 12:00 NB

קארין אוליניצקי

-

גפן מגיד

6-4 5-7 4-10
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 12:00 NB

צירטוב יוליה

-

שירה דביר

6-3 7-5
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 12:00 NB

הילה נאורי

-

הילה בוהדנה

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

ליהיא אקוקה

-

אלין אמסלם

6-4 6-2


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

מיקה שוסטר

-

מאיה פישמן

6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 20 30/12/2019 00:00 AR

אופיר מנהרדט

-

הילה בוהדנה

6-3 6-2
נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 20 30/12/2019 00:00 AR

קארין אוליניצקי

-

שירה דביר

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית חנוכה 17 - 18 31/12/2019 13:00 St

הילה בוהדנה

-

קארין אוליניצקי

3-6 3-6