הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנות 12 ארצית דרג א' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 14:30 NB

רנה ניישטוט ניקישוב

-

יהלי גלבוע

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 14:30 NB

מעיין לרון

-

רוני ברנס

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 14:30 NB

וסילינה אנדרונוב

-

א. איסבל אסתר בילאוס

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 14:30 NB

שחר בן אריה

-

שחר שורץ

7-6 4-6 7-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 14:30 NB

רזניק ספיר

-

קארימאן בוקאעי

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 11:00 NB

עדן מעין מעיין מיורקס

-

הילי בן עמי

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 14:00 NB

עדי ביטון

-

נועה המנו

1-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 14:00 NB

עדן פקר

-

יובל נוריאל

1-6 7-5 6-3
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 09:00 FB

יהלי גלבוע

-

רוני ברנס

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 10:00 NB

רנה ניישטוט ניקישוב

-

מעיין לרון

6-4 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 09:00 FB

א. איסבל אסתר בילאוס

-

שחר שורץ

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 09:00 FB

וסילינה אנדרונוב

-

שחר בן אריה

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 09:00 St

הילי בן עמי

-

קארימאן בוקאעי

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 10:30 NB

עדן מעין מעיין מיורקס

-

רזניק ספיר

6-4 3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 10:00 NB

נועה המנו

-

יובל נוריאל

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 10:00 NB

עדי ביטון

-

עדן פקר

1-6 3-6
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 00:00 AR

מעיין לרון

-

יהלי גלבוע

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 00:00 AR

רוני ברנס

-

רנה ניישטוט ניקישוב

6-3 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 00:00 AR

שחר בן אריה

-

א. איסבל אסתר בילאוס

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 00:00 AR

שחר שורץ

-

וסילינה אנדרונוב

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 00:00 AR

רזניק ספיר

-

הילי בן עמי

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 14:00 NB

קארימאן בוקאעי

-

עדן מעין מעיין מיורקס

6-0 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 00:00 AR

עדן פקר

-

נועה המנו

6-0 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 00:00 AR

יובל נוריאל

-

עדי ביטון

6-4 6-2

בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

מעיין לרון

-

קארימאן בוקאעי

4-6 6-4 6-4
נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

וסילינה אנדרונוב

-

נועה המנו

2-6 3-6
נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

עדן מעין מעיין מיורקס

-

רנה ניישטוט ניקישוב

3-6 1-6
נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

עדי ביטון

-

שחר שורץ

2-6 3-6

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

קארימאן בוקאעי

-

עדי ביטון

7-5 6-0
נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:15

וסילינה אנדרונוב

-

עדן מעין מעיין מיורקס

6-1 5-7 2-6

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

עדי ביטון

-

וסילינה אנדרונוב

6-4 6-4
נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

קארימאן בוקאעי

-

עדן מעין מעיין מיורקס

6-0 6-0

בנות 12 דרג א' פלייאוף תחתון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

רזניק ספיר

-

יהלי גלבוע

0-6 0-6
נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

רוני ברנס

-

א. איסבל אסתר בילאוס

1-6 3-6
נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

עדן פקר

-

הילי בן עמי

6-1 6-7 6-0
נגמר בנות 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שחר בן אריה

-

יובל נוריאל

0-6 0-6

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)