הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנות 14 ארצית דרג א' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 10:30 NB

קארין אלטורי

-

מיה בייטנר

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 11:30 NB

יאנה טורקולץ

-

רותם סבג

6-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 11:30 NB

איה ביצ'נקו

-

איה אורנשטיין

1-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 11:30 NB

רותם כהן

-

שובל שמש

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 11:30 NB

ענבר פוני

-

אלמה אורנשטיין

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 12:00 NB

שירה רחל סיון

-

פז תמר

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 12:00 NB

שירה בוהדנה

-

קשת שמואלי‎

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 12:00 NB

עלמה יוסף

-

אנה צ'רניאק

1-6 3-6
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

מיה בייטנר

-

רותם סבג

6-4 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

קארין אלטורי

-

יאנה טורקולץ

4-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

איה אורנשטיין

-

שובל שמש

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

איה ביצ'נקו

-

רותם כהן

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

אלמה אורנשטיין

-

פז תמר

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

ענבר פוני

-

שירה רחל סיון

5-7 6-0 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

קשת שמואלי‎

-

אנה צ'רניאק

2-6 6-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

שירה בוהדנה

-

עלמה יוסף

6-2 6-0
מחזור 3
נגמר מרכז טניס רמלה בית א' - 29/12/2019 15:00 NB

יאנה טורקולץ

-

מיה בייטנר

2-6 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בית א' - 29/12/2019 15:00 NB

רותם סבג

-

קארין אלטורי

6-4 6-4
נגמר מרכז טניס רמלה בית ב' - 29/12/2019 15:00 NB

רותם כהן

-

איה אורנשטיין

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בית ב' - 29/12/2019 15:00 NB

שובל שמש

-

איה ביצ'נקו

6-3 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בית ג' - 29/12/2019 15:00 NB

שירה רחל סיון

-

אלמה אורנשטיין

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 15:00 NB

פז תמר

-

ענבר פוני

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס רמלה בית ד' - 29/12/2019 15:00 NB

עלמה יוסף

-

קשת שמואלי‎

5-7 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בית ד' - 29/12/2019 15:00 NB

אנה צ'רניאק

-

שירה בוהדנה

6-3 1-6 2-6

בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

קארין אלטורי

-

רותם כהן

4-6 6-2 1-6
נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

איה ביצ'נקו

-

שירה בוהדנה

3-6 3-6
נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שירה רחל סיון

-

יאנה טורקולץ

4-6 6-3 2-6
נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

עלמה יוסף

-

ענבר פוני

3-6 6-2 6-2

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

קארין אלטורי

-

ענבר פוני

4-6 1-6
נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

איה ביצ'נקו

-

שירה רחל סיון

3-6 4-6

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 2 30/12/2019 13:00 St

קארין אלטורי

-

איה ביצ'נקו

2-6 6-1 4-6
נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף עליון 3 - 4 30/12/2019 14:00 NB

ענבר פוני

-

שירה רחל סיון

6-1 6-4

בנות 14 דרג א' פלייאוף תחתון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 31/12/2019 00:00

קשת שמואלי‎

-

מיה בייטנר

6-7 4-6
נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 31/12/2019 00:00

רותם סבג

-

אנה צ'רניאק

2-6 5-7
נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 31/12/2019 00:00

איה אורנשטיין

-

פז תמר

0-6 0-6
נגמר בנות 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 31/12/2019 00:00

אלמה אורנשטיין

-

שובל שמש

2-6 2-6

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)