הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 12 ארצית דרג א' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 13:00 St

מתן רוז'נסקי

-

לואי רוט

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 13:00 St

הראל תרשיש

-

אלדד עצמון

3-6 7-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 13:00 St

אייל אלישע

-

בן לייפמן

1-6 6-3 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 13:00 St

אייל שטאובר

-

נעם ישעיהו

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 13:00 St

בני רוז'נסקי

-

רון יקותיאלוב

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 13:00 St

איתמר ורטהיימר

-

ליעם כהן

0-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 13:00 St

אוריה עופר

-

רועי פריינטי

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 13:00 St

חן כוגן

-

נועם פוגלמן

6-4 2-6 6-7
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 00:00 AR

לואי רוט

-

אלדד עצמון

6-3 4-6 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 00:00 AR

מתן רוז'נסקי

-

הראל תרשיש

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 00:00 AR

בן לייפמן

-

נעם ישעיהו

2-6 6-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 00:00 AR

אייל אלישע

-

אייל שטאובר

3-6 6-2 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 00:00 AR

רון יקותיאלוב

-

ליעם כהן

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 00:00 AR

בני רוז'נסקי

-

איתמר ורטהיימר

6-0 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 00:00 AR

אוריה עופר

-

חן כוגן

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 12:00 NB

רועי פריינטי

-

נועם פוגלמן

6-7 2-6
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 15:30 NB

הראל תרשיש

-

לואי רוט

3-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 15:30 NB

אלדד עצמון

-

מתן רוז'נסקי

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 15:30 NB

אייל שטאובר

-

בן לייפמן

5-7 7-5 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 15:30 NB

נעם ישעיהו

-

אייל אלישע

4-6 6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 15:30 NB

איתמר ורטהיימר

-

רון יקותיאלוב

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 15:30 NB

ליעם כהן

-

בני רוז'נסקי

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 15:30 NB

חן כוגן

-

רועי פריינטי

6-1 7-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 15:30 NB

נועם פוגלמן

-

אוריה עופר

6-3 6-2

בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

הראל תרשיש

-

בן לייפמן

3-6 3-6
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אייל אלישע

-

בני רוז'נסקי

6-2 4-6 1-6
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אוריה עופר

-

מתן רוז'נסקי

1-6 4-6
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ליעם כהן

-

רועי פריינטי

4-6 1-6

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

אייל אלישע

-

אוריה עופר

3-6 4-6
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:15

הראל תרשיש

-

ליעם כהן

6-2 6-4

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

ליעם כהן

-

אייל אלישע

6-2 7-6
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 13:00 St

הראל תרשיש

-

אוריה עופר

6-2 6-4

בנים 12 דרג א' פלייאוף תחתון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

חן כוגן

-

רון יקותיאלוב

6-4 3-6 10-5
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אלדד עצמון

-

נעם ישעיהו

6-7 3-6
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אייל שטאובר

-

נועם פוגלמן

6-0 2-6 6-2

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)