הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 12 ארצית דרג א' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 13:00 St

מתן רוז'נסקי

2 0

לואי רוט

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 13:00 St

הראל תרשיש

2 1

אלדד עצמון

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 13:00 St

אייל אלישע

2 1

בן לייפמן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 13:00 St

אייל שטאובר

0 2

נעם ישעיהו

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 13:00 St

בני רוז'נסקי

2 0

רון יקותיאלוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 13:00 St

איתמר ורטהיימר

2 0

ליעם כהן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 13:00 St

אוריה עופר

2 0

רועי פריינטי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 13:00 St

חן כוגן

2 1

נועם פוגלמן

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 00:00 AR

לואי רוט

1 2

אלדד עצמון

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 00:00 AR

מתן רוז'נסקי

0 2

הראל תרשיש

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 00:00 AR

בן לייפמן

2 0

נעם ישעיהו

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 00:00 AR

אייל אלישע

2 1

אייל שטאובר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 00:00 AR

רון יקותיאלוב

0 2

ליעם כהן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 00:00 AR

בני רוז'נסקי

0 2

איתמר ורטהיימר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 00:00 AR

אוריה עופר

2 0

חן כוגן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 12:00 NB

רועי פריינטי

2 0

נועם פוגלמן

למשחק
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 15:30 NB

הראל תרשיש

2 0

לואי רוט

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 15:30 NB

אלדד עצמון

0 2

מתן רוז'נסקי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 15:30 NB

אייל שטאובר

2 1

בן לייפמן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 15:30 NB

נעם ישעיהו

1 2

אייל אלישע

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 15:30 NB

איתמר ורטהיימר

0 2

רון יקותיאלוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 15:30 NB

ליעם כהן

2 0

בני רוז'נסקי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 15:30 NB

חן כוגן

0 2

רועי פריינטי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 15:30 NB

נועם פוגלמן

0 2

אוריה עופר

למשחק

בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

הראל תרשיש

2 0

בן לייפמן

למשחק
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אייל אלישע

2 1

בני רוז'נסקי

למשחק
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אוריה עופר

2 0

מתן רוז'נסקי

למשחק
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ליעם כהן

2 0

רועי פריינטי

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

אייל אלישע

2 0

אוריה עופר

למשחק
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:15

הראל תרשיש

0 2

ליעם כהן

למשחק

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

ליעם כהן

0 2

אייל אלישע

למשחק
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 13:00 St

הראל תרשיש

0 2

אוריה עופר

למשחק

בנים 12 דרג א' פלייאוף תחתון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

חן כוגן

1 2

רון יקותיאלוב

למשחק
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אלדד עצמון

2 0

נעם ישעיהו

למשחק
נגמר בנים 12 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אייל שטאובר

1 2

נועם פוגלמן

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)