הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 10 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 14:30

רנאל גוחלר

-

אריאל משה

7-5 2-6 6-10
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 14:30

אייל בוקריס

-

נועם יעקב

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 14:30

נועם בן עזרא

-

יאיר דיין

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 14:30

איליי רבינוביץ

-

נועם טרבלסי

6-4 6-3
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 14:30

עומר פרלמן

-

תומר משעולי

3-6 6-3 10-4
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 14:30

אוהד לנקרי

-

מעין שחם

6-3 4-6 10-7
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 14:30

נדב אדוט

-

דניאל גבאי

5-7 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 14:30

שי אהרון

-

זוהר שטיימברג

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 16 30/12/2019 09:00

אריאל משה

-

זוהר שטיימברג

6-7 6-3 11-9
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 16 30/12/2019 09:00

נועם יעקב

-

דניאל גבאי

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 16 30/12/2019 09:00

נועם בן עזרא

-

אוהד לנקרי

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 16 30/12/2019 09:00

איליי רבינוביץ

-

עומר פרלמן

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 8 30/12/2019 09:00

רנאל גוחלר

-

שי אהרון

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 8 30/12/2019 09:00

אייל בוקריס

-

נדב אדוט

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 8 30/12/2019 09:00

יאיר דיין

-

מעין שחם

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 8 30/12/2019 09:00

נועם טרבלסי

-

תומר משעולי

7-6 7-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 16 30/12/2019 09:16

מעין שחם

-

עומר פרלמן

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 4 30/12/2019 12:41

אייל בוקריס

-

יאיר דיין

6-7 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 16 30/12/2019 12:41

זוהר שטיימברג

-

נדב אדוט

0-6 0-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 16 30/12/2019 12:42

נועם יעקב

-

שי אהרון

0-6 0-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 16 30/12/2019 12:46

נועם טרבלסי

-

אוהד לנקרי

7-6 2-6 5-10


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 4 30/12/2019 19:44

רנאל גוחלר

-

תומר משעולי

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 12 30/12/2019 12:48

זוהר שטיימברג

-

עומר פרלמן

6-2 6-3
נגמר בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 12 30/12/2019 19:46

נועם יעקב

-

נועם טרבלסי

6-3 6-2


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 10 חנוכה אזור צפון 3 - 4 31/12/2019 15:30

רנאל גוחלר

-

יאיר דיין

0-6 0-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 חנוכה אזור צפון 1 - 2 31/12/2019 15:30

תומר משעולי

-

אייל בוקריס

6-7 6-4 10-8


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 10 חנוכה אזור צפון 9 - 10 06/01/2020 15:30

עומר פרלמן

-

נועם טרבלסי

6-7 7-6 10-8