הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 14 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

איתי טל

-

אביב אשור

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

ינאי גיבלי

-

שחר פורטיס

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

כהן אלעד

-

עידו סום

7-6 2-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

מעיין ארליך

-

עומרי מיידלר

6-3 7-5
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

אורי ביטרן

-

מעיין לוטן

3-6 6-3 6-10
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

עידו לנץ

-

מאור בוטבול

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

נתנאל קנטרוביץ

-

יניב עמרן

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

אבשלום אדלר

-

יגל בן ישראל

7-5 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

גולד עומר

-

עומר גל-טורצ'ן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

ליעם ושצ'ינסקי

-

אורן ברגר

6-7 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

נתיב בן סימון

-

שחף שמעון ביטון

3-6 7-5 7-10
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

הדר אגרא

-

ששון עילאי

0-6 6-4 10-8


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 32 24/12/2019 11:30

אביב אשור

-

אורן ברגר

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 32 24/12/2019 11:30

שחר פורטיס

-

עומר גל-טורצ'ן

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 32 24/12/2019 11:30

כהן אלעד

-

מאור בוטבול

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 32 24/12/2019 11:30

מעיין ארליך

-

מעיין לוטן

6-1 6-4

 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:30

שי סרפתי

-

ששון עילאי

0-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:30

מקסים צורציץ

-

נתיב בן סימון

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:30

איתי טל

-

ליעם ושצ'ינסקי

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:30

ינאי גיבלי

-

גולד עומר

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:30

נרי קפלן

-

יגל בן ישראל

1-6 4-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:30

מקסים פדן

-

יניב עמרן

1-6 4-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:30

עידו סום

-

עידו לנץ

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:30

עומרי מיידלר

-

אורי ביטרן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע

הדר אגרא

-

מעיין לוטן

4-6 6-4 10-1
נגמר בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע

שחף שמעון ביטון

-

מאור בוטבול

4-6 3-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע

אביב אשור

-

נתנאל קנטרוביץ

6-3 6-0
נגמר בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע

שחר פורטיס

-

אבשלום אדלר

6-1 6-2

 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 8 30/12/2019 10:30

שי סרפתי

-

עומרי מיידלר

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 8 30/12/2019 10:30

מקסים צורציץ

-

עידו סום

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 8 30/12/2019 10:30

איתי טל

-

מקסים פדן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 8 30/12/2019 10:30

ינאי גיבלי

-

נרי קפלן

1-6 5-7

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 4 עדיין לא נקבע

עומרי מיידלר

-

ינאי גיבלי

4-6 3-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 4 עדיין לא נקבע

מקסים צורציץ

-

איתי טל

1-6 1-6

 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 20 30/12/2019 12:00

מעיין לוטן

-

אבשלום אדלר

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 20 30/12/2019 12:00

שחף שמעון ביטון

-

נתנאל קנטרוביץ

6-0 6-0

 

 

 

נגמר מרכז הטניס יקנעם בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 17 - 18 31/12/2019 00:00

מעיין לוטן

-

נתנאל קנטרוביץ

6-3 6-4

 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 1 - 2 31/12/2019 15:30

עומרי מיידלר

-

מקסים צורציץ

6-0 6-0

 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 חנוכה אזור צפון רמה 1 3 - 4 01/01/2020 15:30

ינאי גיבלי

-

איתי טל

6-2 6-1