הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 16 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 32 24/12/2019 08:30

נועם קולטונוף

-

רועי בונה

6-1 6-1
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 32 24/12/2019 08:30

שפירא תומר

-

שחר אלרום

6-2 6-2
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 32 24/12/2019 08:30

מתן מלכה

-

אברהם חי אלביליה

1-6 0-6
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 32 24/12/2019 08:30

ורד סלום

-

שון גולדיוק

6-2 6-2
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 32 24/12/2019 08:30

מתן ברנשטיין

-

ענבר עובדיה

3-6 4-6
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 32 24/12/2019 08:30

שליו זיני

-

ברק מויאל

6-2 6-4


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 10:00

עדי הדס

-

אייל נברו

0-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 10:00

דורי גולן

-

ניתאי פדידה

2-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 11:30

רוי שמש

-

ברק מויאל

6-7 6-4 7-10
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 11:30

רועי צפדיה

-

מתן ברנשטיין

2-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 11:30

ירדן גבריאלי

-

שון גולדיוק

4-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 11:30

ליאם רגב

-

מתן מלכה

0-6 4-6
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 11:30

Dana Hauser

-

שחר אלרום

2-6 6-2 7-10
נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 16 24/12/2019 11:30

מעין עופר

-

רועי בונה

3-6 6-0 7-10


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 32 עדיין לא נקבע

שליו זיני

-

מתן ברנשטיין

0-6 0-6
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 32 עדיין לא נקבע

ענבר עובדיה

-

ברק מויאל

0-6 0-6
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 32 עדיין לא נקבע

מתן מלכה

-

ורד סלום

6-0 6-0
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 32 עדיין לא נקבע

שון גולדיוק

-

אברהם חי אלביליה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 32 עדיין לא נקבע

רועי בונה

-

שפירא תומר

6-0 6-0
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 32 עדיין לא נקבע

שחר אלרום

-

נועם קולטונוף

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 8 30/12/2019 10:30

עדי הדס

-

מעין עופר

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 8 30/12/2019 10:30

דורי גולן

-

Dana Hauser

1-6 6-7
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 8 30/12/2019 10:30

רוי שמש

-

ליאם רגב

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 8 30/12/2019 10:30

רועי צפדיה

-

ירדן גבריאלי

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 24 עדיין לא נקבע

ניתאי פדידה

-

נועם קולטונוף

6-0 6-0
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 24 עדיין לא נקבע

אייל נברו

-

שפירא תומר

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 24 30/12/2019 12:00

שליו זיני

-

אברהם חי אלביליה

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 24 30/12/2019 12:00

ענבר עובדיה

-

ורד סלום

0-6 0-6


 

 

 


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 24 30/12/2019 13:30

נועם קולטונוף

-

רועי צפדיה

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 24 30/12/2019 13:30

שפירא תומר

-

רוי שמש

0-6 0-6
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 24 30/12/2019 20:37

Dana Hauser

-

שליו זיני

6-0 6-0
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 24 30/12/2019 20:37

מעין עופר

-

ענבר עובדיה

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 3 - 4 06/01/2020 15:30

ירדן גבריאלי

-

דורי גולן

4-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 חנוכה אזור צפון 1 - 2 06/01/2020 15:30

עדי הדס

-

ליאם רגב

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 20 30/12/2019 20:39

נועם קולטונוף

-

ענבר עובדיה

6-1 6-2
נגמר בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 20 30/12/2019 20:39

שפירא תומר

-

שליו זיני

6-1 6-2


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 16 חנוכה אזור צפון 17 - 18 06/01/2020 15:30

ענבר עובדיה

-

שליו זיני

6-4 6-1