הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 10 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00 FB

עידו בן חמו

-

אלכס זבלינסקי

6-2 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00 FB

איתי רופ

-

רון נדיון

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00 FB

עמית זינגר

-

יונתן מטבייצ'וק

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00

עמיחי צויבל

-

מיכאל סברוב

6-2 6-3
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00

אייל פיין קליינמן

-

בנימין קסל

2-6 4-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00 FB

איתי שוורץ

-

אדם מוסקוביץ

6-3 3-6 10-5
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00 FB

נטע שכט

-

יהונתן פרקש

6-2 6-4
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00 FB

יעקב שיקלי

-

דניאל מונטה

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00

עידו שליסר

-

גרי הרטל

6-2 7-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 13:00 NB

יהלי כהן

-

גיא אפלבאום

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 13:00 NB

דן עיני

-

סער פגירסקי

6-2 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 13:00 NB

יוני זבלינסקי

-

לוי עילי

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 13:00 NB

ליאו קדוש

-

אריאל מויאל

6-7 6-3 4-10
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 13:00 NB

רון אשכנזי

-

לאון גרינברג

6-4 6-7 11-9
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 13:00 NB

אמרי בבא

-

דניאל הרמתי

6-3 6-2


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 11:45

אלכס זבלינסקי

-

יעקב שיקלי

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 12:15

יונתן מטבייצ'וק

-

איתי שוורץ

6-2 6-2
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 12:30

רון נדיון

-

נטע שכט

6-3 6-3


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 12:30

מיכאל סברוב

-

אייל פיין קליינמן

5-7 2-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 12:45

עמית זינגר

-

אדם מוסקוביץ

4-6 6-4 10-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 13:30

עידו בן חמו

-

דניאל מונטה

2-6 2-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 13:30

עמיחי צויבל

-

בנימין קסל

6-7 6-4 5-10


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 13:30

איתי רופ

-

יהונתן פרקש

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 13:45

דן עיני

-

רון אשכנזי

6-2 6-2
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 13:45

לוי עילי

-

אריאל מויאל

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:45

יוני זבלינסקי

-

ליאו קדוש

6-2 6-2
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 15:45

יהלי כהן

-

דניאל הרמתי

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 16:00

גיא אפלבאום

-

אמרי בבא

2-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 16:30

סער פגירסקי

-

לאון גרינברג

6-3 4-6 10-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 29/12/2019 10:00

איתמר פורטל

-

גרי הרטל

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 13:30

עידו בן חמו

-

יהונתן פרקש

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 8 28/12/2019 13:00 NB

יעקב שיקלי

-

לאון גרינברג

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 29/12/2019 10:00 FB

עידו שליסר

-

דניאל הרמתי

6-3 6-4
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 29/12/2019 10:00 FB

נטע שכט

-

אלכס זבלינסקי

6-2 6-2
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 29/12/2019 10:00 FB

סער פגירסקי

-

איתי שוורץ

7-5 6-3
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 29/12/2019 10:00 FB

עמית זינגר

-

רון אשכנזי

2-6 4-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 29/12/2019 10:00 FB

יוני זבלינסקי

-

עמיחי צויבל

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 8 29/12/2019 11:30 NB

איתמר פורטל

-

מיכאל סברוב

3-6 4-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 8 29/12/2019 11:30 NB

יהלי כהן

-

ליאו קדוש

3-6 6-4 7-10
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 8 29/12/2019 11:30 NB

איתי רופ

-

אדם מוסקוביץ

2-6 7-5 7-10


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 29/12/2019 11:30 NB

גיא אפלבאום

-

גרי הרטל

5-7 3-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 29/12/2019 11:30 NB

אייל פיין קליינמן

-

אריאל מויאל

7-6 7-5


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 12:15

אלכס זבלינסקי

-

איתי שוורץ

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 4 29/12/2019 13:30 NB

יהלי כהן

-

יעקב שיקלי

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 13:30 NB

יהונתן פרקש

-

עמית זינגר

6-2 6-2
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 15:45

דניאל הרמתי

-

עמיחי צויבל

3-6 4-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 18:45

גיא אפלבאום

-

אריאל מויאל

7-5 4-6 10-5


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 4 30/12/2019 12:00 NB

איתמר פורטל

-

איתי רופ

7-6 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 27/12/2019 13:00

אריאל מויאל

-

לאון גרינברג

2-6 2-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 15:45

ליאו קדוש

-

עמית זינגר

5-7 5-7
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 30/12/2019 11:30 NB

דניאל הרמתי

-

אדם מוסקוביץ

6-4 6-4
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 30/12/2019 11:30 NB

מיכאל סברוב

-

איתי שוורץ

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 3 - 4 30/12/2019 14:30

איתמר פורטל

-

יעקב שיקלי

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 2 31/12/2019 15:00 NB

איתי רופ

-

יהלי כהן

5-7 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 20 30/12/2019 13:30 NB

אריאל מויאל

-

ליאו קדוש

6-2 6-4
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 20 30/12/2019 17:00

אדם מוסקוביץ

-

מיכאל סברוב

6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 18 31/12/2019 16:00 NB

מיכאל סברוב

-

ליאו קדוש

5-7 4-6