הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 12 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

נועם חיימוביץ

-

אוהד כהן

3-6 4-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

יהונתן מאור אוחיון

-

עילי שטרייכמן

0-6 0-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

עומר אשכל ברוק

-

עילי שורץ

0-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

עומר שמיאן

-

ורדי אורי

6-1 6-0
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

ליהוא שכט

-

ליר בר נחום

6-3 6-1
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

עומר כהנר

-

עידו גזי

6-3 6-4
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

דניאל הרצנו

-

ליוק ליוק פראנץ

6-1 6-0
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

גל כהן

-

דור זוהר

0-6 6-4 10-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00 NB

עומרי שיפמן

-

יהונתן שמש

0-6 0-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00 NB

חיים אילאי

-

אביתר אוחנה

0-6 1-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00 NB

ירדן וייס

-

טקצ'נקו מרטין

0-6 0-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00 NB

עידן מריס

-

עדי פיימן

6-4 5-7 10-8
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00 NB

יונתן משה זגוריה

-

רון לז'ה

6-3 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00 NB

נועם חמרה

-

ים דרור

4-6 1-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00 NB

עדי ווגנר ארב

-

עופרי ליברשטיין

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00 NB

דן גולדמן

-

שחר צוקרמן

6-1 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 15:08

אביתר אוחנה

-

עופרי ליברשטיין

2-6 2-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 16:00

אוהד כהן

-

גל כהן

2-6 2-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 16:21

עילי שורץ

-

עומר כהנר

3-6 2-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 16:45

טקצ'נקו מרטין

-

ים דרור

6-2 6-2
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 17:00

עילי שטרייכמן

-

דניאל הרצנו

3-6 7-5 5-10
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 17:30

עומר שמיאן

-

ליהוא שכט

2-6 1-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 17:45

יהונתן שמש

-

דן גולדמן

5-7 4-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 18:00

עידן מריס

-

יונתן משה זגוריה

6-7 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 18:00

חיים אילאי

-

עדי ווגנר ארב

4-6 0-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 18:00

עומר אשכל ברוק

-

עידו גזי

2-6 4-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 18:00

ורדי אורי

-

ליר בר נחום

0-6 1-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 18:15

עומרי שיפמן

-

שחר צוקרמן

2-6 0-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 29/12/2019 10:00

נועם חיימוביץ

-

דור זוהר

1-6 3-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 29/12/2019 10:00

יהונתן מאור אוחיון

-

ליוק ליוק פראנץ

6-3 0-6 10-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 29/12/2019 10:00

ירדן וייס

-

נועם חמרה

2-6 4-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 29/12/2019 10:00

עדי פיימן

-

רון לז'ה

0-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 12:00 NB

נועם חיימוביץ

-

ורדי אורי

0-6 0-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 12:00 NB

עומרי שיפמן

-

עדי פיימן

6-3 6-3
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 12:00 NB

חיים אילאי

-

ירדן וייס

6-2 6-3
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 12:00 NB

ליוק ליוק פראנץ

-

עומר אשכל ברוק

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 29/12/2019 13:30 NB

יהונתן שמש

-

דור זוהר

6-2 6-2
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 29/12/2019 13:30 NB

אביתר אוחנה

-

יהונתן מאור אוחיון

6-3 6-0
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 29/12/2019 13:30 NB

נועם חמרה

-

עילי שורץ

2-6 2-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 29/12/2019 13:30 NB

רון לז'ה

-

עומר שמיאן

6-2 6-2
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 29/12/2019 14:30 NB

אוהד כהן

-

שחר צוקרמן

3-6 4-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 29/12/2019 14:30 NB

עילי שטרייכמן

-

עדי ווגנר ארב

6-4 6-4
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 29/12/2019 14:30 NB

עידו גזי

-

ים דרור

7-6 6-3
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 29/12/2019 14:30 NB

ליר בר נחום

-

עידן מריס

5-7 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 29/12/2019 18:45

אוהד כהן

-

עומר שמיאן

6-4 6-2
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 10:00 FB

דור זוהר

-

ליר בר נחום

4-6 6-3 10-7
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 10:00 FB

יהונתן מאור אוחיון

-

ים דרור

6-3 4-6 3-10


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 4 30/12/2019 12:00 NB

נועם חיימוביץ

-

עומר אשכל ברוק

6-4 7-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 4 30/12/2019 12:00 NB

עדי פיימן

-

ירדן וייס

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 13:00 NB

עדי ווגנר ארב

-

נועם חמרה

6-3 6-3


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 13:00 NB

עומר שמיאן

-

ליוק ליוק פראנץ

4-6 6-3 10-5
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 13:00 NB

ליר בר נחום

-

חיים אילאי

7-5 6-3
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 13:00 NB

עומרי שיפמן

-

יהונתן מאור אוחיון

4-6 4-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 15:00

ורדי אורי

-

נועם חמרה

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 3 - 4 30/12/2019 17:00

נועם חיימוביץ

-

עדי פיימן

4-6 6-1 6-10


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 2 30/12/2019 17:15

עומר אשכל ברוק

-

ירדן וייס

4-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 20 30/12/2019 17:45

חיים אילאי

-

עומרי שיפמן

3-6 3-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 20 30/12/2019 18:00

ליוק ליוק פראנץ

-

נועם חמרה

6-4 7-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 18 31/12/2019 15:00 NB

נועם חמרה

-

חיים אילאי

6-4 3-6 10-5