הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 14 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 09:00

נבו גופר

-

אליהו דניאל

3-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 09:00

דניאל אשכנזי

-

יהונתן מור חיים

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 09:00

מגד נסים גרה

-

קרוגליאק גיא

1-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 09:00

האוסליך ניר

-

בן חיים אללי

7-5 6-3
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 09:00

יעקב שלסברג

-

אושרי ארבוב

6-1 6-1
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 09:00

תומר ימיני

-

עמרי וייס

2-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 10:30

חסדן ניר

-

אילאי צדקיהו

6-4 6-1
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 10:30

אופק סיון

-

עמית כרמי

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 10:30

קריאולנסקי איתן

-

עומר לוי

6-1 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 10:30

אור בקאל

-

איתי שיינברג

7-5 6-4
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 10:30

יובל זינגר

-

האוסליך רון

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 10:30

איתי בן חמו

-

סגל יובל

6-1 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 12:00

גיא מוריאן

-

אלי לנין

1-6 3-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 12:00

חסדן ניר

-

איתי בן חמו

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 12:00

אליהו דניאל

-

יעקב שלסברג

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 12:00

עמית כרמי

-

יובל זינגר

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 12:00

קריאולנסקי איתן

-

אור בקאל

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 24/12/2019 12:00

דניאל אשכנזי

-

קרוגליאק גיא

6-0 6-0

 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 12:00

אורצקי סטיבן

-

תומר ימיני

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 12:00

אילאי צדקיהו

-

סגל יובל

6-3 3-6 10-5
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 12:00

נבו גופר

-

אושרי ארבוב

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 12:00

עידו מוזס

-

בן חיים אללי

4-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 12:00

אופק סיון

-

האוסליך רון

1-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 12:00

עומר לוי

-

איתי שיינברג

4-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 12:00

יהונתן מור חיים

-

מגד נסים גרה

3-6 5-7
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 15:00

‫רז אמסלם‬‎

-

גיא מוריאן

0-6 0-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 14:45

אורצקי סטיבן

-

יהונתן מור חיים

7-5 7-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 14:45

סגל יובל

-

אופק סיון

6-1 6-3
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 14:45

נבו גופר

-

עידו מוזס

3-6 6-1 10-7

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 14:46

‫רז אמסלם‬‎

-

עומר לוי

2-6 2-6

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 29/12/2019 14:48

עמרי וייס

-

קרוגליאק גיא

6-2 6-1
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 29/12/2019 14:48

יעקב שלסברג

-

האוסליך ניר

6-2 6-3
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 29/12/2019 14:49

אלי לנין

-

קריאולנסקי איתן

0-6 6-0

 

 

 

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 4 29/12/2019 14:51

יהונתן מור חיים

-

עידו מוזס

6-0 6-3
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 4 29/12/2019 14:52

‫רז אמסלם‬‎

-

אופק סיון

2-6 1-4

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 17 - 20 29/12/2019 14:54

קרוגליאק גיא

-

האוסליך ניר

0-6 0-6

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 3 - 4 29/12/2019 14:54

יהונתן מור חיים

-

אופק סיון

0-6 0-6

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז א' רמה 1 1 - 2 29/12/2019 14:55

עידו מוזס

-

‫רז אמסלם‬‎

6-1 6-4