הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 16 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

מתן שי

-

בן עמי רום

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

איתמר הראל

-

איתן שוקרון

7-5 6-4
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

עמית ויצמן

-

אמיר בן אדיבה

1-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

נדב ג'ורג'יו

-

אופק נריה חסין

6-1 7-5
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

ניר תדהר

-

יוני רן

6-4 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

גוני אשורי

-

אורן רגב

6-2 7-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

איתי לנדסמן

-

אופק ליבוביץ'

7-5 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

איתי ערקי כהן

-

עידו אלון

7-5 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 32 24/12/2019 11:30 NB

אליה לוי

-

אלון גולדשטיין

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 17 - 32 25/12/2019 10:00 NB

מתן שי

-

אמיר בן אדיבה

6-3 6-7 10-2

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

יהב לוי

-

אלון גולדשטיין

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

איתמר טפירו

-

עידו אלון

0-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

ליאב מורסיאנו

-

אופק ליבוביץ'

7-6 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

יובל פולקמן

-

אורן רגב

2-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

איתי גרינבאום

-

יוני רן

4-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

יונתן יער

-

אופק נריה חסין

2-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

בן עמי רום

-

עמית ויצמן

6-1 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

דן בן שימול

-

איתן שוקרון

2-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 17 - 24 25/12/2019 10:46

איתי לנדסמן

-

נדב ג'ורג'יו

6-0 6-0
נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 17 - 24 25/12/2019 10:50

גוני אשורי

-

ניר תדהר

1-6 6-0 10-4
נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 17 - 24 25/12/2019 10:59

אליה לוי

-

איתמר הראל

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 8 25/12/2019 18:11

אופק ליבוביץ'

-

יונתן יער

6-1 6-2

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 8 25/12/2019 18:11

יובל פולקמן

-

איתי גרינבאום

6-0 7-5
נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 8 25/12/2019 18:12

איתמר טפירו

-

עמית ויצמן

2-6 4-6

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 17 - 24 25/12/2019 18:12

איתי ערקי כהן

-

אמיר בן אדיבה

6-0 6-0

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 8 עדיין לא נקבע St

אלון גולדשטיין

-

דן בן שימול

6-0 6-1

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 17 - 20 25/12/2019 11:01

איתמר הראל

-

ניר תדהר

6-0 6-0

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 4 29/12/2019 08:30 St

איתמר טפירו

-

יונתן יער

6-2 6-3

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 17 - 20 29/12/2019 08:30 St

אמיר בן אדיבה

-

נדב ג'ורג'יו

6-0 6-4

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 4 29/12/2019 10:00 NB

דן בן שימול

-

איתי גרינבאום

4-1

 

 

 

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 3 - 4 30/12/2019 08:58

דן בן שימול

-

איתמר טפירו

6-0 6-0

 

 

 

נגמר בנים 16 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 2 30/12/2019 08:59

איתי גרינבאום

-

יונתן יער

4-6 3-6