הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנות 12 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00

נטע שלום

-

ליבי שטאובר

0-6 1-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00

שירל הרטל

-

דנה רוז הלשטוק

0-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 32 25/12/2019 10:00

ניקול שבלוב

-

רומי דגן

0-6 0-6


 

 

 


 

 

 

נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:00 NB

צליל פרלשטיין

-

אמילי מושקין

0-6 0-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:00 NB

שלי פריידין

-

סופיה חוטר

2-6 1-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:00 NB

דומיניק רוזנק

-

ברזילי עמית

2-6 1-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:00 NB

סול אן אלפי אהרון

-

ניקול שבלוב

0-6 0-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:00 NB

עדי ברודסקי

-

ציפורקין רויה

2-6 6-7
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:00 NB

וייסמן ספיר

-

אליס סטולרביץ

0-6 0-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:00 NB

מאור הודיה אור-לב

-

שירל הרטל

6-2 6-1
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 16 25/12/2019 14:00 NB

מיכל שוורץ

-

נטע שלום

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 15:30

רומי דגן

-

ברזילי עמית

6-2 6-2
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 15:45

מיכל שוורץ

-

דנה רוז הלשטוק

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 8 25/12/2019 16:30

סול אן אלפי אהרון

-

עדי ברודסקי

4-6 6-2 10-8


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 32 25/12/2019 16:30

מאור הודיה אור-לב

-

ליבי שטאובר

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 8 25/12/2019 17:00

צליל פרלשטיין

-

נטע שלום

3-6 0-6
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 8 25/12/2019 17:00

דומיניק רוזנק

-

וייסמן ספיר

4-6 1-6
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 8 29/12/2019 10:00

שלי פריידין

-

שירל הרטל

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 25/12/2019 16:00

ברזילי עמית

-

אליס סטולרביץ

2-6 2-6
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 10:00 FB

סופיה חוטר

-

מאור הודיה אור-לב

6-2 6-1
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 10:00 FB

אמילי מושקין

-

דנה רוז הלשטוק

6-4 6-1
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 10:00 FB

ניקול שבלוב

-

ציפורקין רויה

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 4 29/12/2019 12:30 NB

צליל פרלשטיין

-

עדי ברודסקי

1-6 0-6
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 4 29/12/2019 12:30 NB

שירל הרטל

-

דומיניק רוזנק

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 12:30 NB

מאור הודיה אור-לב

-

סול אן אלפי אהרון

6-1 6-3
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 12:30 NB

דנה רוז הלשטוק

-

וייסמן ספיר

6-2 6-4
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 12:30 NB

נטע שלום

-

ברזילי עמית

3-6 2-6
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 24 29/12/2019 16:00

שלי פריידין

-

ציפורקין רויה

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 3 - 4 30/12/2019 13:00 NB

עדי ברודסקי

-

דומיניק רוזנק

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 1 - 2 30/12/2019 13:00 NB

צליל פרלשטיין

-

שירל הרטל

6-1 4-6 4-10


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 20 29/12/2019 18:45

סול אן אלפי אהרון

-

נטע שלום

7-6 7-5
נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 20 30/12/2019 09:00

וייסמן ספיר

-

שלי פריידין

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנות 12 חנוכה אזור מרכז א' 17 - 18 30/12/2019 13:00 NB

נטע שלום

-

שלי פריידין

2-6 2-6