הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 10 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 24/12/2019 17:00

דור שחם

-

מייקל סאנין

3-6 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 08:30

רקוביצקי עידן

-

דניאל שמלה

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 08:30

יונתן ברלס

-

שלף רן

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 08:30

סמואל גלר

-

רז דולב

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 09:45

איתמר רונן

-

נתן גלר

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 09:45

יהונתן מזרחי

-

ליאם ליפשיץ

4-6 6-2 10-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 16 25/12/2019 09:45

מאריק פטרמן

-

יונתן פולישציוק

2-6 4-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 16 25/12/2019 11:15

נתן גלר

-

יונתן פולישציוק

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 16 25/12/2019 11:15

שלף רן

-

רז דולב

6-2 6-2


 

 

 

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 8 25/12/2019 11:15

רון כהן

-

דור שחם

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 8 25/12/2019 11:15

יונתן ברלס

-

סמואל גלר

4-6 7-5 10-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 8 25/12/2019 12:30

איתמר רונן

-

מאריק פטרמן

3-6 3-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 8 25/12/2019 12:30

רקוביצקי עידן

-

ליאם ליפשיץ

4-6 4-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 16 27/12/2019 15:00

יונתן פולישציוק

-

רון כהן

2-6 2-6
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 16 29/12/2019 14:30

מייקל סאנין

-

מאריק פטרמן

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 4 29/12/2019 17:28

איתמר רונן

-

רקוביצקי עידן

2-6 2-6


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 16 30/12/2019 12:15

יונתן ברלס

-

דניאל שמלה

2-6 2-6
נגמר כפר ויתקין בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 16 30/12/2019 12:15

ליאם ליפשיץ

-

רז דולב

6-2 6-2


 

 

 


 

 

 

נגמר מועדון הטניס אביחיל-עמק חפר בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 3 - 4 30/12/2019 15:00

דור שחם

-

רקוביצקי עידן

4-6 2-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס אביחיל-עמק חפר בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 1 - 2 30/12/2019 15:00

סמואל גלר

-

איתמר רונן

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 12 02/01/2020 14:40

מייקל סאנין

-

רז דולב

6-2 6-2
נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 12 02/01/2020 14:45

יונתן פולישציוק

-

יונתן ברלס

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 חנוכה אזור מרכז ב' 9 - 10 02/01/2020 14:45

רז דולב

-

יונתן ברלס

6-3 6-2