הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 12 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:00

תומר דהן

-

איתמר פבלוביץ

6-1 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:00

תומר טיקטינסקי

-

יואב ברוידה

1-6 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:00 FB

איתי פלש

-

לב אופיר

1-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:00

הילל דקל

-

ליאל ציונית

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 09:30

איתמר רחבי

-

אופק ליפקה

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 09:30

עידו ברקוביץ

-

גילעד בלנקנשטיין

6-1 6-4
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 11:00

עידו אבישר

-

יון יון יון שטרן

1-6 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 12:30

אוניל אורמן

-

איתמר פנטי

6-1 6-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00

תומר זרקו

-

נועם קנר

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 14:00

צוקנוב אדם

-

יונתן שפייזמן

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 15:30

ויזל יונתן

-

ארנון הגלילי

0-6 0-6


 

 

 


 

 

 

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:00

‪אור לוי

-

ליאל ציונית

1-6 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:00

איתמר רחבי

-

גילעד בלנקנשטיין

0-6 3-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:00

תומר זרקו

-

יונתן שפייזמן

0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 11:00

איתמר פבלוביץ

-

תומר טיקטינסקי

2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 12:30

יובל לב

-

איתי פלש

1-6 3-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 14:00

אורי הלל

-

עידו אבישר

4-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 15:30

ארבל הנזל

-

איתמר פנטי

6-7 6-4 9-11
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 24/12/2019 18:00

נועם מור

-

ויזל יונתן

6-4 0-6 10-8


 

 

 

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 10:30

אופק ליפקה

-

עידו ברקוביץ

6-2 6-3
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 10:30 St

נועם קנר

-

צוקנוב אדם

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 10:30

תומר דהן

-

יואב ברוידה

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:09

הילל דקל

-

אורי הלל

0-6 0-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 11:45 St

יון יון יון שטרן

-

ליאל ציונית

6-0 6-0
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 11:45

איתי פלש

-

אוניל אורמן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 11:45

תומר טיקטינסקי

-

ארנון הגלילי

6-4 7-5
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 13:00

עידו ברקוביץ

-

יונתן שפייזמן

6-4 6-7 4-10
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 13:00

צוקנוב אדם

-

גילעד בלנקנשטיין

6-0 6-0
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 13:00

איתמר פנטי

-

לב אופיר

4-6 3-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 28/12/2019 13:00

נועם מור

-

יואב ברוידה

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 28/12/2019 14:30 St

עידו אבישר

-

ויזל יונתן

1-6 0-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 28/12/2019 14:30 St

תומר זרקו

-

ארבל הנזל

7-5 2-6 11-9
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 28/12/2019 17:30

‪אור לוי

-

איתמר פבלוביץ

3-6 4-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 28/12/2019 17:30 St

איתמר רחבי

-

יובל לב

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 28/12/2019 08:00 St

עידו אבישר

-

ארבל הנזל

2-6 2-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 28/12/2019 11:00 St

‪אור לוי

-

איתמר רחבי

2-6 6-0 10-0


 

 

 

נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 11:00 St

ליאל ציונית

-

ארנון הגלילי

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 11:00 St

עידו ברקוביץ

-

איתמר פנטי

6-3 6-3
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 11:00 St

גילעד בלנקנשטיין

-

איתי פלש

3-6 4-6
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 12:15

הילל דקל

-

יואב ברוידה

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 3 - 4 29/12/2019 14:30 St

ארבל הנזל

-

‪אור לוי

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 2 29/12/2019 14:30 St

עידו אבישר

-

איתמר רחבי

3-6 5-7


 

 

 

נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 13:30

איתמר פבלוביץ

-

איתמר פנטי

4-6 5-7
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 13:30

ויזל יונתן

-

גילעד בלנקנשטיין

6-4 6-3
נגמר מועדון הטניס חופיתקין בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 30/12/2019 14:30

יואב ברוידה

-

יובל לב

2-6 5-7
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 02/01/2020 14:25

ליאל ציונית

-

תומר זרקו

7-6 7-5


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 02/01/2020 14:30

יואב ברוידה

-

איתמר פבלוביץ

6-2 7-5
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 02/01/2020 14:45

תומר זרקו

-

גילעד בלנקנשטיין

6-7 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 18 02/01/2020 14:30

תומר זרקו

-

איתמר פבלוביץ

6-7 2-6