הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 14 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

אנטון אזרוב

-

זיו דולב

3-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30 FB

רותם ינון ענתבי

-

עודד האזה

1-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

גיא מגן

-

גיא פוקס

0-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

עידו שלאין

-

קליין איתי

6-4 0-6 7-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

איתמר בנימין

-

יותם פרי

2-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30 FB

נגבי אלון

-

דניאל גויציו

1-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30 FB

דניל בלינוב

-

איתי פישל

2-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

לזניק אלון

-

אמיר פזי

6-2 4-6 10-8
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

עמנואל יעקב טבקוף

-

נדב שירי

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30 FB

עידן ויניצקי

-

גל איתי

4-6 6-2 3-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30 FB

גל קורן

-

ניצן מידן

0-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

גיא שלום

-

טים סקליאר

6-0 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

אופיר קרזבום

-

מיכאל בן ציון

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

עילאי שמעוני

-

יונתן נוימן

6-4 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30 FB

שמעון טלקר

-

יהלי אלהרר

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 24/12/2019 08:30

הילל טוביה

-

אוהד זיגלמן

3-6 5-7


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 25/12/2019 17:22 NB

אנטון אזרוב

-

הילל טוביה

6-7 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 25/12/2019 17:22 NB

אמיר פזי

-

נדב שירי

6-4 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 25/12/2019 17:23 NB

איתמר בנימין

-

טים סקליאר

0-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 25/12/2019 17:24 NB

עידו שלאין

-

מיכאל בן ציון

1-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 25/12/2019 17:25 NB

גיא מגן

-

יונתן נוימן

0-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 25/12/2019 17:26 NB

נגבי אלון

-

גל קורן

4-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 25/12/2019 17:27 NB

דניל בלינוב

-

עידן ויניצקי

4-6 3-6


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:28 NB

זיו דולב

-

אוהד זיגלמן

6-2 6-0

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 25/12/2019 17:28 NB

רותם ינון ענתבי

-

יהלי אלהרר

0-6 2-6

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:30 NB

יותם פרי

-

גיא שלום

0-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:30 NB

לזניק אלון

-

עמנואל יעקב טבקוף

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:31 NB

קליין איתי

-

אופיר קרזבום

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:38 NB

גיא פוקס

-

עילאי שמעוני

7-6 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:39 NB

דניאל גויציו

-

ניצן מידן

7-6 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:40 NB

עודד האזה

-

שמעון טלקר

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 25/12/2019 17:47 NB

איתי פישל

-

גל איתי

7-5 6-3


 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 08:30 St

אנטון אזרוב

-

נדב שירי

4-6 4-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 08:30 FB

רותם ינון ענתבי

-

דניל בלינוב

2-6 6-3 10-7
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 08:30 St

גיא מגן

-

נגבי אלון

7-6 7-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 29/12/2019 08:30 St

עידו שלאין

-

איתמר בנימין

6-3 6-3

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 29/12/2019 10:00 NB

אוהד זיגלמן

-

לזניק אלון

3-6 7-6 10-7
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 29/12/2019 10:00 NB

עודד האזה

-

גל איתי

7-6 6-4
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 29/12/2019 10:00 NB

עילאי שמעוני

-

ניצן מידן

6-3 3-6 10-8
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 29/12/2019 10:00 NB

קליין איתי

-

יותם פרי

7-5 6-1

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 29/12/2019 14:53

אנטון אזרוב

-

איתמר בנימין

6-0 6-2
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 29/12/2019 14:53

דניל בלינוב

-

נגבי אלון

2-6 4-6

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 29/12/2019 14:55

גל איתי

-

ניצן מידן

2-6 6-1 10-7
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 29/12/2019 16:47

לזניק אלון

-

יותם פרי

4-6 6-3 10-8

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 2 30/12/2019 08:30 St

איתמר בנימין

-

דניל בלינוב

6-3 6-4

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 18 30/12/2019 08:30 St

יותם פרי

-

ניצן מידן

6-4 6-1

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 1 3 - 4 30/12/2019 08:30 St

אנטון אזרוב

-

נגבי אלון

6-4 6-2