הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנות 12 ארצית דרג ב' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 16:30 NB

ליהי שטרנברג

2 0

לינוי גוטליב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 16:30 NB

אלעד עדי

2 0

יהל שנהב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 25/12/2019 16:30 NB

סופיה צ'רניאק

1 2

סשה זובטוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 30/12/2019 09:00 St

דניאל הפנר

2 0

נטע עורבי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 16:30 NB

לרה זגינאיקו

2 1

אוולין בורצוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 09:00 St

מיכל פרוסקורה

0 2

רוני פישל

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 16:30 NB

מיקה קניץ

2 0

סילין עבסאווי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 09:00 St

אריאל אבידן

1 2

תאיר בנון

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 10:30 NB

לינוי גוטליב

2 1

יהל שנהב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 10:30 NB

ליהי שטרנברג

2 0

אלעד עדי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 10:00 NB

דניאל הפנר

2 0

סופיה צ'רניאק

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 10:30 NB

נטע עורבי

0 2

סשה זובטוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 10:30 NB

אוולין בורצוב

2 0

רוני פישל

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 10:30 NB

לרה זגינאיקו

2 0

מיכל פרוסקורה

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 10:30 NB

סילין עבסאווי

2 0

תאיר בנון

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 10:30 NB

מיקה קניץ

2 0

אריאל אבידן

למשחק
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 00:00 AR

אלעד עדי

2 1

לינוי גוטליב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 00:00 AR

יהל שנהב

0 2

ליהי שטרנברג

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 00:00 AR

סופיה צ'רניאק

2 0

נטע עורבי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 00:00 AR

סשה זובטוב

2 0

דניאל הפנר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 00:00 AR

מיכל פרוסקורה

0 2

אוולין בורצוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 00:00 AR

רוני פישל

0 2

לרה זגינאיקו

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 00:00 AR

אריאל אבידן

0 2

סילין עבסאווי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 00:00 AR

תאיר בנון

0 2

מיקה קניץ

למשחק

בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ליהי שטרנברג

2 1

אוולין בורצוב

למשחק
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

סשה זובטוב

2 0

סילין עבסאווי

למשחק
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

לרה זגינאיקו

2 0

אלעד עדי

למשחק
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

מיקה קניץ

0 2

דניאל הפנר

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

סשה זובטוב

2 1

לרה זגינאיקו

למשחק
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 31/12/2019 12:30 St

ליהי שטרנברג

2 0

דניאל הפנר

למשחק

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 00:00 AR

ליהי שטרנברג

0 2

סשה זובטוב

למשחק
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 00:00 AR

דניאל הפנר

0 2

לרה זגינאיקו

למשחק

בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

לינוי גוטליב

2 1

אריאל אבידן

למשחק
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

סופיה צ'רניאק

2 0

מיכל פרוסקורה

למשחק
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

תאיר בנון

2 0

יהל שנהב

למשחק
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

רוני פישל

0 2

נטע עורבי

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)