הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנות 12 ארצית דרג ב' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 16:30 NB

ליהי שטרנברג

-

לינוי גוטליב

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 16:30 NB

אלעד עדי

-

יהל שנהב

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 25/12/2019 16:30 NB

סופיה צ'רניאק

-

סשה זובטוב

6-3 4-6 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 30/12/2019 09:00 St

דניאל הפנר

-

נטע עורבי

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 16:30 NB

לרה זגינאיקו

-

אוולין בורצוב

6-2 4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 09:00 St

מיכל פרוסקורה

-

רוני פישל

6-1 7-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 16:30 NB

מיקה קניץ

-

סילין עבסאווי

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 09:00 St

אריאל אבידן

-

תאיר בנון

4-6 6-4 7-6
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 10:30 NB

לינוי גוטליב

-

יהל שנהב

6-4 2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 10:30 NB

ליהי שטרנברג

-

אלעד עדי

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 10:00 NB

דניאל הפנר

-

סופיה צ'רניאק

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 10:30 NB

נטע עורבי

-

סשה זובטוב

6-0 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 10:30 NB

אוולין בורצוב

-

רוני פישל

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 10:30 NB

לרה זגינאיקו

-

מיכל פרוסקורה

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 10:30 NB

סילין עבסאווי

-

תאיר בנון

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 10:30 NB

מיקה קניץ

-

אריאל אבידן

4-6 0-6
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 00:00 AR

אלעד עדי

-

לינוי גוטליב

6-4 5-7 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 29/12/2019 00:00 AR

יהל שנהב

-

ליהי שטרנברג

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 00:00 AR

סופיה צ'רניאק

-

נטע עורבי

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 00:00 AR

סשה זובטוב

-

דניאל הפנר

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 00:00 AR

מיכל פרוסקורה

-

אוולין בורצוב

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 00:00 AR

רוני פישל

-

לרה זגינאיקו

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 00:00 AR

אריאל אבידן

-

סילין עבסאווי

6-4 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 29/12/2019 00:00 AR

תאיר בנון

-

מיקה קניץ

6-4 6-3

בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ליהי שטרנברג

-

אוולין בורצוב

0-6 6-2 4-6
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

סשה זובטוב

-

סילין עבסאווי

1-6 2-6
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

לרה זגינאיקו

-

אלעד עדי

3-6 0-6
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

מיקה קניץ

-

דניאל הפנר

6-1 6-1

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

סשה זובטוב

-

לרה זגינאיקו

4-6 7-5 1-6
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 31/12/2019 12:30 St

ליהי שטרנברג

-

דניאל הפנר

1-6 1-6

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 00:00 AR

ליהי שטרנברג

-

סשה זובטוב

6-3 7-5
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 00:00 AR

דניאל הפנר

-

לרה זגינאיקו

6-4 6-1

בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

לינוי גוטליב

-

אריאל אבידן

4-6 6-1 6-7
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

סופיה צ'רניאק

-

מיכל פרוסקורה

0-6 0-6
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

תאיר בנון

-

יהל שנהב

2-6 2-6
נגמר בנות 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

רוני פישל

-

נטע עורבי

6-2 6-4

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)