הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנות 14 ארצית דרג ב' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 12:00 NB

ליאן קליזמן

-

בבושין אליסה

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 12:00 NB

שירה תומר

-

נופר ששון

5-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 12:00 NB

אביב יצחקי

-

מיה חדד

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 12:00 NB

שובל שמש

-

טלי קוסטנקו

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 12:30 NB

אביטל ברלין

-

רומי ז'ולי

7-6 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 12:30 NB

עמליה בן שחל

-

ליאם ספוזניקוב

6-4 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 12:30 NB

מורי גרילק

-

ליאל סנדלר

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 12:30 NB

מאיה שובי

-

טליה ברד יצחקי

2-6 3-6
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

בבושין אליסה

-

נופר ששון

6-3 2-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בית א' - 29/12/2019 09:00 St

ליאן קליזמן

-

שירה תומר

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

מיה חדד

-

טלי קוסטנקו

3-6 7-5 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

אביב יצחקי

-

שובל שמש

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

רומי ז'ולי

-

ליאם ספוזניקוב

4-6 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בית ג' - 29/12/2019 13:30 NB

אביטל ברלין

-

עמליה בן שחל

1-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בית ד' - 29/12/2019 13:30 NB

ליאל סנדלר

-

טליה ברד יצחקי

6-4 6-1
נגמר מרכז טניס רמלה בית ד' - 29/12/2019 13:30 NB

מורי גרילק

-

מאיה שובי

4-6 7-5 6-2
מחזור 3
נגמר מרכז טניס רמלה בית א' - 29/12/2019 12:00 AR

שירה תומר

-

בבושין אליסה

6-3 6-1
נגמר מרכז טניס רמלה בית א' - 29/12/2019 12:00 AR

נופר ששון

-

ליאן קליזמן

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 27/12/2019 15:30 NB

שובל שמש

-

מיה חדד

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס רמלה בית ב' - 29/12/2019 10:30 NB

טלי קוסטנקו

-

אביב יצחקי

4-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בית ג' - 29/12/2019 16:30 AR

עמליה בן שחל

-

רומי ז'ולי

6-0 6-4
נגמר מרכז טניס רמלה בית ג' - 29/12/2019 16:30 AR

ליאם ספוזניקוב

-

אביטל ברלין

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בית ד' - 30/12/2019 09:00 St

מאיה שובי

-

ליאל סנדלר

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בית ד' - 30/12/2019 09:00 St

טליה ברד יצחקי

-

מורי גרילק

6-2 6-1

בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

בבושין אליסה

-

אביטל ברלין

5-7 0-6
נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

טלי קוסטנקו

-

מורי גרילק

6-7 6-3 4-6
נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

רומי ז'ולי

-

ליאן קליזמן

6-3 6-3
נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

מאיה שובי

-

מיה חדד

4-6 4-6

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 12:30 St

בבושין אליסה

-

מאיה שובי

3-6 1-6
נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 12:30 St

טלי קוסטנקו

-

ליאן קליזמן

6-4 6-4

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 00:00 AR

בבושין אליסה

-

ליאן קליזמן

3-6 0-6
נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 00:00 AR

מאיה שובי

-

טלי קוסטנקו

1-6 0-6

בנות 14 דרג ב' פלייאוף תחתון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שירה תומר

-

ליאל סנדלר

0-6 0-6
נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

טליה ברד יצחקי

-

נופר ששון

6-0 6-0
בהמתנה בנות 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

עמליה בן שחל

-

--

0-6 0-6
נגמר בנות 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אביב יצחקי

-

ליאם ספוזניקוב

0-6 0-6

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)