הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 12 ארצית דרג ב' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 13:00 St

ליעד חסון

2 0

אורי טנא

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 13:00 St

ארטמי בלאופולסקי

0 2

סרבסטין שקד

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 13:00 St

מנואל פלכטר

1 2

איתן קרמן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 13:00 FB

ליאור יעקב

2 0

שניר מורג

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 13:00 FB

שיטרית עילי

2 0

מעין פורמן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 13:00 FB

עידו רום

2 0

נתן שאולוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 14:00 NB

פול שיפר

2 0

אוריאן מזרחי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 14:00 NB

אורי הלל

2 1

אלדד סמוגורז'בסקי

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 10:00 NB

אורי טנא

0 2

סרבסטין שקד

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 10:00 NB

ליעד חסון

2 0

ארטמי בלאופולסקי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 10:30 NB

איתן קרמן

2 0

שניר מורג

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 10:30 NB

מנואל פלכטר

2 0

ליאור יעקב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 10:30 NB

מעין פורמן

0 2

נתן שאולוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 10:30 NB

שיטרית עילי

2 0

עידו רום

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 10:30 NB

אוריאן מזרחי

0 2

אלדד סמוגורז'בסקי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 10:30 NB

פול שיפר

2 0

אורי הלל

למשחק
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

ארטמי בלאופולסקי

0 2

אורי טנא

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

סרבסטין שקד

1 2

ליעד חסון

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

ליאור יעקב

2 0

איתן קרמן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

שניר מורג

2 0

מנואל פלכטר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

עידו רום

0 2

מעין פורמן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

נתן שאולוב

0 2

שיטרית עילי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

אורי הלל

1 2

אוריאן מזרחי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

אלדד סמוגורז'בסקי

0 2

פול שיפר

למשחק

בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ליעד חסון

2 0

איתן קרמן

למשחק
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ליאור יעקב

0 2

אורי הלל

למשחק
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שיטרית עילי

2 0

סרבסטין שקד

למשחק
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

פול שיפר

2 0

נתן שאולוב

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

ליעד חסון

0 2

פול שיפר

למשחק
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

אורי הלל

0 2

שיטרית עילי

למשחק

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

פול שיפר

1 2

שיטרית עילי

למשחק
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

ליעד חסון

2 1

אורי הלל

למשחק

בנים 12 דרג ב' פלייאוף תחתון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שניר מורג

2 0

אלדד סמוגורז'בסקי

למשחק
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אוריאן מזרחי

0 2

מנואל פלכטר

למשחק
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

עידו רום

0 2

אורי טנא

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)