הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 12 ארצית דרג ב' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 13:00 St

ליעד חסון

-

אורי טנא

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 23/12/2019 13:00 St

ארטמי בלופולסקי

-

סרבסטין שקד

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 13:00 St

מנואל פלכטר

-

איתן קרמן

2-6 6-4 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 23/12/2019 13:00 FB

ליאור יעקב

-

שניר מורג

5-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 13:00 FB

שיטרית עילי

-

מעין פורמן

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 23/12/2019 13:00 FB

עידו רום

-

נתן שאולוב

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 14:00 NB

פול שיפר

-

אוריאן מזרחי

4-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 23/12/2019 14:00 NB

אורי הלל

-

אלדד סמוגורז'בסקי

6-1 3-6 2-6
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 10:00 NB

אורי טנא

-

סרבסטין שקד

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 10:00 NB

ליעד חסון

-

ארטמי בלופולסקי

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 10:30 NB

איתן קרמן

-

שניר מורג

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 10:30 NB

מנואל פלכטר

-

ליאור יעקב

1-6 6-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 10:30 NB

מעין פורמן

-

נתן שאולוב

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 10:30 NB

שיטרית עילי

-

עידו רום

5-7 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 10:30 NB

אוריאן מזרחי

-

אלדד סמוגורז'בסקי

6-4 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 10:30 NB

פול שיפר

-

אורי הלל

3-6 3-6
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

ארטמי בלופולסקי

-

אורי טנא

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

סרבסטין שקד

-

ליעד חסון

4-6 6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

ליאור יעקב

-

איתן קרמן

6-7 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

שניר מורג

-

מנואל פלכטר

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

עידו רום

-

מעין פורמן

7-5 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

נתן שאולוב

-

שיטרית עילי

7-6 7-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

אורי הלל

-

אוריאן מזרחי

6-2 6-7 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

אלדד סמוגורז'בסקי

-

פול שיפר

6-1 4-0

בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ליעד חסון

-

איתן קרמן

1-6 2-6
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ליאור יעקב

-

אורי הלל

6-2 6-4
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שיטרית עילי

-

סרבסטין שקד

3-6 1-6
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

פול שיפר

-

נתן שאולוב

1-6 2-6

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

ליעד חסון

-

פול שיפר

6-0 6-4
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

אורי הלל

-

שיטרית עילי

6-3 7-6

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

פול שיפר

-

שיטרית עילי

6-2 6-7 6-1
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

ליעד חסון

-

אורי הלל

6-2 4-6 1-6

בנים 12 דרג ב' פלייאוף תחתון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שניר מורג

-

אלדד סמוגורז'בסקי

0-6 0-6
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אוריאן מזרחי

-

מנואל פלכטר

6-0 6-0
נגמר בנים 12 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

עידו רום

-

אורי טנא

6-0 6-0

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)