הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 14 ארצית דרג ב' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 09:00 St

גור ליבל

2 1

אילן מנשה

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 09:00 St

אורי האוזר

0 2

יונתן לידר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 09:00 St

יואב גל

2 1

יונתן שגיב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 09:00 FB

אורי סמדר

2 0

סיני נחמני

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 09:00 FB

עידו נדב

2 0

אורי שמיר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 09:00 FB

יותם קרמני

2 0

רום רגב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 10:00 NB

שון מור

2 0

אריאל משולם

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 10:00 NB

זאק חביף

2 0

עמית לוי

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

אילן מנשה

1 2

יונתן לידר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

גור ליבל

2 1

אורי האוזר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

יונתן שגיב

2 0

סיני נחמני

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

יואב גל

1 2

אורי סמדר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

אורי שמיר

2 0

רום רגב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

עידו נדב

0 2

יותם קרמני

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

אריאל משולם

2 0

עמית לוי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

שון מור

0 2

זאק חביף

למשחק
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 15:30 NB

אורי האוזר

2 0

אילן מנשה

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 15:30 NB

יונתן לידר

1 2

גור ליבל

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 25/12/2019 15:30 NB

אורי סמדר

2 0

יונתן שגיב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 09:00 St

סיני נחמני

2 1

יואב גל

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 15:30 NB

יותם קרמני

2 0

אורי שמיר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 10:00 NB

רום רגב

0 2

עידו נדב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 15:30 NB

זאק חביף

0 2

אריאל משולם

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 15:30 NB

עמית לוי

0 2

שון מור

למשחק

בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

גור ליבל

2 0

יואב גל

למשחק
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אורי סמדר

2 0

יונתן לידר

למשחק
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

יותם קרמני

2 0

זאק חביף

למשחק
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שון מור

0 2

עידו נדב

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

גור ליבל

2 0

עידו נדב

למשחק
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

אורי סמדר

1 2

יותם קרמני

למשחק

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

גור ליבל

2 0

יותם קרמני

למשחק
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

עידו נדב

1 2

אורי סמדר

למשחק

בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

יונתן שגיב

2 0

עמית לוי

למשחק
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אורי האוזר

2 0

רום רגב

למשחק
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אריאל משולם

0 2

סיני נחמני

למשחק
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אורי שמיר

0 2

אילן מנשה

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)