הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 14 ארצית דרג ב' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 09:00 St

גור ליבל

-

אילן מנשה

7-6 2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 09:00 St

אורי האוזר

-

יונתן לידר

6-4 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 09:00 St

יואב גל

-

יונתן שגיב

2-6 6-2 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 09:00 FB

אורי סמדר

-

סיני נחמני

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 09:00 FB

עידו נדב

-

אורי שמיר

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 09:00 FB

יותם קרמני

-

רום רגב

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 10:00 NB

שון מור

-

אריאל משולם

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 10:00 NB

זאק חביף

-

עמית לוי

2-6 3-6
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

אילן מנשה

-

יונתן לידר

4-6 6-3 7-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

גור ליבל

-

אורי האוזר

1-6 6-2 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

יונתן שגיב

-

סיני נחמני

5-7 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

יואב גל

-

אורי סמדר

0-6 6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

אורי שמיר

-

רום רגב

6-7 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

עידו נדב

-

יותם קרמני

6-0 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

אריאל משולם

-

עמית לוי

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

שון מור

-

זאק חביף

6-2 7-6
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 15:30 NB

אורי האוזר

-

אילן מנשה

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 15:30 NB

יונתן לידר

-

גור ליבל

3-6 6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 25/12/2019 15:30 NB

אורי סמדר

-

יונתן שגיב

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 29/12/2019 09:00 St

סיני נחמני

-

יואב גל

3-6 6-3 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 15:30 NB

יותם קרמני

-

אורי שמיר

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 29/12/2019 10:00 NB

רום רגב

-

עידו נדב

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 15:30 NB

זאק חביף

-

אריאל משולם

6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 15:30 NB

עמית לוי

-

שון מור

6-1 6-0

בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

גור ליבל

-

יואב גל

5-7 3-6
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אורי סמדר

-

יונתן לידר

6-7 3-6
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

יותם קרמני

-

זאק חביף

5-7 4-6
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

שון מור

-

עידו נדב

6-4 7-5

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

גור ליבל

-

עידו נדב

3-6 2-6
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

אורי סמדר

-

יותם קרמני

2-6 6-3 6-4

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

גור ליבל

-

יותם קרמני

3-6 3-6
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

עידו נדב

-

אורי סמדר

6-7 6-2 6-2

בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

יונתן שגיב

-

עמית לוי

0-6 0-6
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אורי האוזר

-

רום רגב

3-6 0-6
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אריאל משולם

-

סיני נחמני

7-5 7-6
נגמר בנים 14 דרג ב' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

אורי שמיר

-

אילן מנשה

7-6 6-2

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)