הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00 FB

טל גלפר

-

ליאם וסרמן

6-2 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00

מימון ירין

-

נבו ברכה

4-6 3-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00 FB

עדן להב

-

עמרי כהן

3-6 7-6 2-10
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00 FB

ינון סיבוני

-

רון ורד

6-2 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00

נהוראי בוחבוט

-

נועם כהן

6-2 6-4
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00

ארליך נעם

-

אגם יעקב ויטקובסקי

6-4 6-3
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00 FB

נתוביץ רועי

-

אריאל בן ציון

6-2 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00 FB

ויצמן עומר

-

אדם גרמן

6-2 4-6 4-10
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00

איתי כהן

-

נעם נגל

6-2 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00

עידו שרון

-

דור ברוידס

6-3 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00 FB

גיא אורון

-

רוזינגר רון

6-2 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00 FB

אורי וויס

-

יובל שלוין

4-6 4-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 10:00

לאון ניר ניר שחר

-

דנייל סיאצ'ינוב

2-6 3-6


 

 

 

נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 26/12/2019 10:00

טל גלפר

-

גיא אורון

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 26/12/2019 10:00

נבו ברכה

-

עידו שרון

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 26/12/2019 10:00

עמרי כהן

-

אדם גרמן

6-2 6-3
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 26/12/2019 10:00

ינון סיבוני

-

נתוביץ רועי

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 26/12/2019 10:00

נהוראי בוחבוט

-

ארליך נעם

6-3 6-4

 

 

 

נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/12/2019 10:00

איתי הזה

-

לאון ניר ניר שחר

2-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/12/2019 10:00 FB

אוסטרובסקי דין

-

אורי וויס

6-2 2-6 4-10
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/12/2019 10:00

ליאם וסרמן

-

רוזינגר רון

4-6 6-4 7-10
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/12/2019 10:00

מימון ירין

-

דור ברוידס

3-6 2-6
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/12/2019 10:00

בן עמי דור

-

נעם נגל

6-4 6-2
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/12/2019 10:00 FB

עדן להב

-

ויצמן עומר

4-6 7-6 10-4
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/12/2019 10:00 FB

רון ורד

-

אריאל בן ציון

7-5 3-6 10-3
נגמר אקדמיה לטניס ת"א בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 30/12/2019 10:00

נועם כהן

-

אגם יעקב ויטקובסקי

7-6 7-6


 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 24 25/12/2019 17:45

יובל שלוין

-

ינון סיבוני

2-6 2-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 24 25/12/2019 17:45

טל גלפר

-

אדם גרמן

6-2 6-2
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 24 30/12/2019 10:00

דנייל סיאצ'ינוב

-

ארליך נעם

6-4 6-3
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 24 30/12/2019 10:00

נבו ברכה

-

איתי כהן

6-2 6-2

 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 8 30/12/2019 12:30

מימון ירין

-

נעם נגל

6-3 6-4
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 8 30/12/2019 13:30

אוסטרובסקי דין

-

אריאל בן ציון

2-6 3-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 8 30/12/2019 17:00

איתי הזה

-

אגם יעקב ויטקובסקי

6-4 2-6 7-10
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 8 30/12/2019 17:00

ליאם וסרמן

-

ויצמן עומר

7-5 2-6 8-10

 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 20 30/12/2019 11:30 NB

יובל שלוין

-

אדם גרמן

2-6 2-6
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 20 30/12/2019 12:30

ארליך נעם

-

איתי כהן

3-6 3-6

 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 4 30/12/2019 17:15

איתי הזה

-

נעם נגל

6-3 6-3
נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 4 31/12/2019 14:00

אוסטרובסקי דין

-

ליאם וסרמן

3-6 2-6

 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 17 - 18 30/12/2019 15:30

ארליך נעם

-

יובל שלוין

6-3 6-3

 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 1 - 2 31/12/2019 15:30 NB

נעם נגל

-

אוסטרובסקי דין

6-4 6-2

 

 

 

נגמר בנים 12 חנוכה אזור מרכז א' רמה 2 3 - 4 31/12/2019 15:30 NB

איתי הזה

-

ליאם וסרמן

6-3 6-2