הדפס

אזורית חנוכה 2019 / בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

יניר יגל

-

--

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

אופיר ערן

-

--

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

גיא פת

-

--

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

יוני בן נון

-

--

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

בן מויאל

-

--

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

גיא זאבי

-

--

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

שגב מרגלית

-

רועי שטרנברג

0-6 0-6
בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

--

-

רון מויאל

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

עילי דהן

-

יונתן גרייפנר

6-2 2-6 10-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

בר קלמר

-

עידו סגלוביץ

4-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

עידו משה

-

ירדן בן טובים

6-2 4-6 13-11
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

אורי סובל

-

רגב יואב

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

אורי אטל

-

ליאור בר רוזנבאך

4-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

תבל בייגלמן

-

אומן יובל

5-7 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

נאור הרר

-

יאיר ווילאים זרח

6-1 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/12/2019 13:00 NB

שחר כהן

-

רז אלישע

2-6 1-6


 

 

 

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 25/12/2019 08:30

Loser

-

רז אלישע

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 25/12/2019 08:30

Loser

-

נאור הרר

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 25/12/2019 08:30

Loser

-

אומן יובל

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 25/12/2019 08:30

Loser

-

ליאור בר רוזנבאך

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 25/12/2019 08:30

Loser

-

אורי סובל

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 25/12/2019 08:30

Loser

-

עידו משה

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 25/12/2019 08:30

רועי שטרנברג

-

עידו סגלוביץ

6-0 6-0
בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 25/12/2019 08:30

Loser

-

עילי דהן

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/12/2019 08:30

יניר יגל

-

שחר כהן

3-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/12/2019 08:30 FB

יוני בן נון

-

אורי אטל

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/12/2019 08:30

בן מויאל

-

רגב יואב

3-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/12/2019 08:30

שגב מרגלית

-

בר קלמר

3-6 6-4 10-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/12/2019 08:30

רון מויאל

-

יונתן גרייפנר

1-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

אופיר ערן

-

יאיר ווילאים זרח

6-3 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

גיא פת

-

תבל בייגלמן

7-5 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/12/2019 10:00 NB

גיא זאבי

-

ירדן בן טובים

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 25/12/2019 08:30

נאור הרר

-

עידו סגלוביץ

6-0 6-0
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 25/12/2019 16:28

ליאור בר רוזנבאך

-

אורי סובל

0-6 0-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 25/12/2019 16:29

אומן יובל

-

עידו משה

6-0 6-0
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 25/12/2019 17:08

רז אלישע

-

עילי דהן

0-6 0-6

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 29/12/2019 08:30 St

יניר יגל

-

רון מויאל

1-6 0-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 29/12/2019 08:30 St

יאיר ווילאים זרח

-

בר קלמר

2-6 2-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 29/12/2019 08:30 St

תבל בייגלמן

-

ירדן בן טובים

6-0 2-6 10-8
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 29/12/2019 08:30 St

יוני בן נון

-

בן מויאל

6-4 6-3

 

 

 

בהמתנה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 20 עדיין לא נקבע

עידו סגלוביץ

-

עידו משה

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 20 25/12/2019 17:09

רז אלישע

-

ליאור בר רוזנבאך

6-0 6-0

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 4 29/12/2019 16:55

יניר יגל

-

בן מויאל

0-6 1-6
נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 4 29/12/2019 16:56

יאיר ווילאים זרח

-

ירדן בן טובים

0-6 3-6

 

 

 

בהמתנה בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 18 עדיין לא נקבע

ליאור בר רוזנבאך

-

Winner

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 2 30/12/2019 08:30 St

יניר יגל

-

יאיר ווילאים זרח

6-2 6-4

 

 

 

נגמר בנים 14 חנוכה אזור מרכז ב' רמה 2 3 - 4 30/12/2019 08:30 St

בן מויאל

-

ירדן בן טובים

4-6 5-7