הדפס

ארצית פורים 2020 / בנים 10 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

אופיר קרמיש

-

תומר שפילקרמן

3-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

‫אורי אבי‬‎טן

-

רועי זילברברג

3-6 7-6(5) 6-10
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

עמית קינן

-

תימור גרינשפון

2-6 5-7
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

אביב רוב

-

אורי סטרטינר

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

טל שוסטר

-

ליאל עמר

2-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

ליאו קדוש

-

מיכאל סברוב

6-4 6-3
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

בן דוד דוד אלקיים

-

אמיר וול

6-2 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

רקוביצקי עידן

-

אדם מוסקוביץ

6-7(4) 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

דניאל הרמתי

-

יהלי רובין

6-4 6-3
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

רנאל גוחלר

-

עילי נועם

6-4 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

שלף אזולאי

-

מייקל סאנין

6-4 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00

אייל בוקריס

-

בנימין קסל

2-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 09:00 FB

איתן זיגדון

-

דין מרקוס

3-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 09:00 FB

איתי שוורץ

-

אביתר אליהו אליהו לוי

7-6(3) 6-4
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00 NB

איתי הרשקוביץ

-

עידו בן חמו

3-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 12:00 St

רון אשכנזי

-

עידו שליסר

6-3 6-4


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 07/03/2020 00:00 AR

תומר שפילקרמן

-

בנימין קסל

6-7(3) 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 07/03/2020 00:00 AR

ליאל עמר

-

שלף אזולאי

6-4 3-6 10-12
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 07/03/2020 00:00 AR

ליאו קדוש

-

דניאל הרמתי

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 07/03/2020 00:00 AR

בן דוד דוד אלקיים

-

אדם מוסקוביץ

4-6 5-7
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 10:30 NB

רועי זילברברג

-

עידו בן חמו

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 10:30 NB

תימור גרינשפון

-

איתי שוורץ

5-7 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 10:30 NB

דין מרקוס

-

רנאל גוחלר

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:00 NB

‫אורי אבי‬‎טן

-

איתי הרשקוביץ

3-6 2-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 12:30 NB

אורי סטרטינר

-

רון אשכנזי

6-4 3-6 8-10


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 16 10/03/2020 09:00 St

אופיר קרמיש

-

אייל בוקריס

3-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 16 10/03/2020 09:00 St

עמית קינן

-

אביתר אליהו אליהו לוי

6-4 3-6 6-10
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 16 10/03/2020 09:00 St

אביב רוב

-

עידו שליסר

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 16 10/03/2020 09:00 St

טל שוסטר

-

מייקל סאנין

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 16 10/03/2020 09:00 St

איתן זיגדון

-

עילי נועם

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 16 10/03/2020 09:00 St

מיכאל סברוב

-

יהלי רובין

7-5 3-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 16 10/03/2020 09:00 St

אמיר וול

-

רקוביצקי עידן

6-7(5) 2-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 11:00 NB

רועי זילברברג

-

אייל בוקריס

6-3 2-6 14-16
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 11:00 NB

תימור גרינשפון

-

עידו שליסר

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 11:00 NB

אורי סטרטינר

-

אביתר אליהו אליהו לוי

6-4 7-6(5)
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 11:00 NB

עילי נועם

-

ליאל עמר

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 11:00 NB

מייקל סאנין

-

דין מרקוס

6-2 3-6 10-7
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 11:00 NB

רקוביצקי עידן

-

ליאו קדוש

6-2 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 11:00 NB

מיכאל סברוב

-

בן דוד דוד אלקיים

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 11:30 NB

תומר שפילקרמן

-

איתי הרשקוביץ

6-2 6-2


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 09:00 St

אופיר קרמיש

-

אמיר וול

3-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 09:00 St

‫אורי אבי‬‎טן

-

יהלי רובין

3-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 09:00 St

עמית קינן

-

איתן זיגדון

7-6(1) 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 10:00 NB

אביב רוב

-

טל שוסטר

6-3 6-4


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פורים 1 - 4 11/03/2020 00:00 AR

אופיר קרמיש

-

טל שוסטר

4-6 6-4 4-10
נגמר בנים 10 ארצית פורים 1 - 4 11/03/2020 00:00 AR

‫אורי אבי‬‎טן

-

איתן זיגדון

7-6(5) 4-6 10-12


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 09:00 St

רועי זילברברג

-

ליאו קדוש

5-7 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 09:00 St

תימור גרינשפון

-

דין מרקוס

4-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 09:00 St

אביתר אליהו אליהו לוי

-

עילי נועם

6-2 6-2
נגמר בנים 10 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 NB

איתי הרשקוביץ

-

בן דוד דוד אלקיים

6-2 6-2


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 00:00

בן דוד דוד אלקיים

-

אביב רוב

6-7(4) 6-4 8-10
נגמר מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 00:00

רועי זילברברג

-

עמית קינן

6-4 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 00:00

יהלי רובין

-

תימור גרינשפון

4-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 00:00

אמיר וול

-

עילי נועם

4-6 2-6


 

 

 

בהמתנה מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 3 - 4 05/06/2020 13:00 St

טל שוסטר

-

איתן זיגדון


 

 

 

בהמתנה מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 1 - 2 06/06/2020 11:00

אופיר קרמיש

-

‫אורי אבי‬‎טן


 

 

 

בהמתנה מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 20 05/06/2020 14:30 NB

בן דוד דוד אלקיים

-

אמיר וול

בהמתנה מכבי נתניה בנים 10 ארצית פורים 17 - 20 05/06/2020 14:30 NB

עמית קינן

-

יהלי רובין


 

 

 

בהמתנה תאריך יקבע בהמשך... בנים 10 ארצית פורים 17 - 18 עדיין לא נקבע

Winner

-

Winner