הדפס

ארצית פורים 2020 / בנים 14 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 FB

עידו מוזס

-

אריאל בן דוד

6-2 6-1
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 FB

טים וייסמן

-

נרי קפלן

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 FB

אילן מנשה

-

אייל שומילוב

7-6 6-4
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 FB

רום רגב

-

איתי עזרא

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 FB

אורי שמיר

-

אוריה עופר

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 FB

בני רוז'נסקי

-

לואי רוט

6-3 6-1
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

איתי כהן

-

איתי טל

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

בן שתווי אונגר

-

עידו שלאין

1-6 5-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

מתן רוז'נסקי

-

אלדד עצמון

6-3 3-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

יונתן שגיב

-

עמית לוי

5-7 6-3 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 14:30 NB

דניאל גמילי

-

אורצקי סטיבן

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 14:30 NB

עומרי מיידלר

-

ליאון סולושנסקי

6-4 2-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 14:30 NB

הראל תרשיש

-

אנטון אזרוב

3-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00 St

הלל אשוש

-

‫רז אמסלם‬‎

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00 St

אריאל משולם

-

רותם ינון ענתבי

3-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00 St

שי סרפתי

-

אייל אלישע

1-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 11:30 NB

עידו מוזס

-

בני רוז'נסקי

2-6 6-3 4-10
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 11:30 NB

איתי טל

-

עמית לוי

4-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 11:30 NB

עידו שלאין

-

אלדד עצמון

2-6 5-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 11:30 NB

נרי קפלן

-

אוריה עופר

6-3 3-6 10-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 11:30 NB

אורצקי סטיבן

-

אנטון אזרוב

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 11:30 NB

אילן מנשה

-

איתי עזרא

2-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

אריאל בן דוד

-

לואי רוט

6-7 5-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

איתי כהן

-

יונתן שגיב

4-6 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

בן שתווי אונגר

-

מתן רוז'נסקי

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

טים וייסמן

-

אורי שמיר

4-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

דניאל גמילי

-

הראל תרשיש

3-6 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

אייל שומילוב

-

רום רגב

1-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 12:30 AR

‫רז אמסלם‬‎

-

אייל אלישע

2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 12:30 AR

ליאון סולושנסקי

-

רותם ינון ענתבי

6-0 6-2


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 12:30 AR

הלל אשוש

-

שי סרפתי

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 12:30 AR

עומרי מיידלר

-

אריאל משולם

6-1 6-2


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 14:00 AR

איתי טל

-

מתן רוז'נסקי

4-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 14:00 AR

עידו שלאין

-

יונתן שגיב

3-6 6-1 10-5
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 14:00 AR

הראל תרשיש

-

אוריה עופר

6-3 6-7 10-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 14:00 AR

אורי שמיר

-

אורצקי סטיבן

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

עידו מוזס

-

שי סרפתי

7-5 6-4
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

רום רגב

-

רותם ינון ענתבי

6-3 4-6 5-10
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

עומרי מיידלר

-

אילן מנשה

0-6 6-4 10-8


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 10/03/2020 10:30 NB

אריאל בן דוד

-

אייל שומילוב

6-1 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 10/03/2020 10:30 NB

הלל אשוש

-

אריאל משולם

3-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 10/03/2020 10:30 NB

איתי כהן

-

דניאל גמילי

4-6 6-0 6-3
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 10/03/2020 10:30 NB

בן שתווי אונגר

-

טים וייסמן

6-4 6-4


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 10:30 NB

‫רז אמסלם‬‎

-

לואי רוט

7-5 2-6 5-10


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 10/03/2020 12:00 NB

שי סרפתי

-

אילן מנשה

6-4 6-2
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 10/03/2020 12:00 NB

‫רז אמסלם‬‎

-

רום רגב

3-6 6-2 10-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 10/03/2020 12:00 NB

איתי טל

-

אורצקי סטיבן

1-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 10/03/2020 12:00 NB

יונתן שגיב

-

אוריה עופר

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 4 11/03/2020 13:00 St

אייל שומילוב

-

טים וייסמן

1-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 4 11/03/2020 13:00 St

הלל אשוש

-

דניאל גמילי

2-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 St

אילן מנשה

-

בן שתווי אונגר

6-1 4-6 10-5
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 St

רום רגב

-

איתי כהן

6-2 6-3
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 St

אריאל משולם

-

איתי טל

4-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 St

אריאל בן דוד

-

יונתן שגיב

6-2 6-1


 

 

 

בהמתנה מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 3 - 4 06/06/2020 10:00 St

טים וייסמן

-

דניאל גמילי


 

 

 

בהמתנה מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 1 - 2 06/06/2020 10:00 St

אייל שומילוב

-

הלל אשוש


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 20 11/03/2020 13:00 AR

בן שתווי אונגר

-

יונתן שגיב

6-3 6-2
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 20 11/03/2020 13:00 AR

איתי כהן

-

אריאל משולם

3-6 5-7


 

 

 

בהמתנה מרכז טניס רמלה בנים 14 ארצית פורים 17 - 18 06/06/2020 10:00 St

יונתן שגיב

-

איתי כהן