הדפס

ארצית פורים 2020 / בנים 18 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (32 - 1)

נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 10:00 NB

אייל ולדמן

-

יהב טולדנו

5-7 1-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 10:00 NB

רז חביב

-

איתן אור יוסף חנוך

0-6 0-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 10:00 NB

תומר נטפוב

-

שלם איליי

2-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 10:00 NB

עומר מן

-

איתי פייגין

6-2 6-0
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 10:00 NB

עידו גבע

-

שגיא רווה

1-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 11:00 NB

שי בר מנחם

-

עופר הכהן

1-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 11:00 NB

איתמר נבון

-

ירין קובלסקי

6-1 0-6 6-0
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 11:00 NB

יהונתן גריל

-

אדם לוי

6-3 6-0
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 11:00 NB

גבי לוצקי

-

רז כץ

6-4 7-5
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 11:30 NB

תום ספורטה

-

‫מקסים דונייה‬‎

1-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 11:30 NB

בן וינטראוב

-

קאי עמרמי

1-6 1-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 11:30 NB

עדי הדס

-

יוני דנציס

6-2 6-1
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 13:00 NB

זיו מורביה

-

דניאל גולדנברג

6-1 6-2
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 13:00 NB

גלי שני

-

מתן קרמיש

6-2 7-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 13:00 NB

נועם כהן

-

יואב לוי

1-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 10/03/2020 13:00 NB

ודיע מועלם

-

אוריאן זוהר

6-2 6-1

Stage 2 (16 - 1)

נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 11/03/2020 10:00

אייל ולדמן

-

עידו גבע

6-1 6-2
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 11/03/2020 10:00

דניאל גולדנברג

-

אוריאן זוהר

6-2 4-6 6-2
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 11/03/2020 10:00 St

שי בר מנחם

-

יוני דנציס

3-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 11/03/2020 10:00

ירין קובלסקי

-

רז כץ

6-0 6-0
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 11/03/2020 10:00

רז חביב

-

איתי פייגין

2-6 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 11/03/2020 10:00 St

תום ספורטה

-

בן וינטראוב

6-2 7-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 11/03/2020 10:00

אדם לוי

-

תומר נטפוב

7-5 2-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 11/03/2020 11:00 NB

מתן קרמיש

-

נועם כהן

7-5 6-3

Stage 3 (8 - 1)

נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 12:30 NB

עידו גבע

-

אדם לוי

0-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 12:30

שי בר מנחם

-

בן וינטראוב

5-7 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 12:30 NB

רז כץ

-

רז חביב

6-2 6-2

Stage 4 (4 - 1)

בהמתנה קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 4 05/06/2020 14:00 St

עידו גבע

-

רז חביב

בהמתנה קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 4 05/06/2020 14:00 St

נועם כהן

-

שי בר מנחם

Stage 5 (2 - 1)

בהמתנה קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 1 - 2 06/06/2020 10:00

Winner

-

Winner

בהמתנה קריית מוצקין בנים 18 ארצית פורים 3 - 4 06/06/2020 10:00

Loser

-

Loser