הדפס

ארצית פורים 2020 / בנות 16 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 16:00

טלי מליכין

-

שירה רחל סיון

1-6 1-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 16:00

חן הודיה הודיה עזרא

-

מאי נקש

1-6 1-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 16:00

בר-שלום נועה

-

מאיה שילה

6-0 6-4
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 16:00

סטפני סנדוי שטיין

-

רותם סבג

0-6 2-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 16:00

עלמה יוסף

-

רנד ענאן נג'אר

4-6 0-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 16:00

טלי קוסטנקו

-

מיה בייטנר

6-4 6-1
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 17:00 NB

תמר יפה

-

דניאלה מרגלית בן מרגלית חמו

3-6 0-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 17:00 NB

נקש מור

-

שי פדלון

6-0 6-0
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 17:00 NB

רומי כהן

-

נועה שוסטרמן

6-4 2-6 0-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 17:00 NB

קשת שמואלי‎

-

אנה צ'רניאק

6-7(3) 6-3 6-2
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 17:00 NB

יאנה טורקולץ

-

אביטל ברלין

3-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 17:00 NB

עמית ג'נח

-

איה ביצ'נקו

6-1 6-1
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00

אלכסנדרה סטפנובה

-

גלי עסיס

0-6 1-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00

ליאן אלחיאני

-

אסתר פסיוק

6-1 7-5
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00

ענבר פוני

-

אלמה אורנשטיין

1-6 1-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00

נועה יעל וליקיי

-

איה אורנשטיין

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 10:00 St

טלי מליכין

-

מיה בייטנר

1-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 10:00 St

מאיה שילה

-

סטפני סנדוי שטיין

6-3 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:00 NB

תמר יפה

-

איה ביצ'נקו

1-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:00 NB

שי פדלון

-

יאנה טורקולץ

2-6 4-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:00 NB

רומי כהן

-

אנה צ'רניאק

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 11:15 NB

שירה רחל סיון

-

טלי קוסטנקו

2-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 11:15 NB

בר-שלום נועה

-

רותם סבג

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

חן הודיה הודיה עזרא

-

עלמה יוסף

7-5 6-3


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 12:30 NB

מאי נקש

-

רנד ענאן נג'אר

6-2 6-1
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 12:30 NB

נקש מור

-

אביטל ברלין

6-3 6-1
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 13:00 AR

גלי עסיס

-

נועה יעל וליקיי

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 13:00 AR

ליאן אלחיאני

-

אלמה אורנשטיין

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 13:00 AR

אלכסנדרה סטפנובה

-

איה אורנשטיין

4-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 13:00 AR

אסתר פסיוק

-

ענבר פוני

3-6 0-6


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 14:00 NB

דניאלה מרגלית בן מרגלית חמו

-

עמית ג'נח

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 14:00 NB

נועה שוסטרמן

-

קשת שמואלי‎

6-4 6-2


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 8 09/03/2020 14:30 NB

טלי מליכין

-

סטפני סנדוי שטיין

6-3 6-3


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 19:30

שירה רחל סיון

-

איה ביצ'נקו

6-4 0-6 14-12


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 8 09/03/2020 19:33

תמר יפה

-

רומי כהן

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 19:45

אנה צ'רניאק

-

רותם סבג

7-5 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 11/03/2020 10:00 St

דניאלה מרגלית בן מרגלית חמו

-

מיה בייטנר

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 11/03/2020 10:00 St

גלי עסיס

-

ענבר פוני

6-0 6-1
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 11/03/2020 10:00 St

אלמה אורנשטיין

-

איה אורנשטיין

4-6 4-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 11/03/2020 10:00 St

יאנה טורקולץ

-

רנד ענאן נג'אר

5-7 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 11/03/2020 10:00 St

חן הודיה הודיה עזרא

-

אביטל ברלין

3-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 11/03/2020 10:00 St

מאיה שילה

-

קשת שמואלי‎

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 11:00 NB

אלכסנדרה סטפנובה

-

שי פדלון

6-1 6-3
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 11:00 NB

אסתר פסיוק

-

עלמה יוסף

1-6 2-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 12:30 NB

איה ביצ'נקו

-

רותם סבג

3-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 13:00 AR

דניאלה מרגלית בן מרגלית חמו

-

מאיה שילה

6-4 6-3
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 13:00 AR

ענבר פוני

-

חן הודיה הודיה עזרא

6-2 2-6 6-10
נגמר קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 13:00 AR

אלמה אורנשטיין

-

יאנה טורקולץ

6-0 6-0


 

 

 

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 4 05/06/2020 15:30 NB

סטפני סנדוי שטיין

-

אסתר פסיוק

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 4 05/06/2020 15:30 NB

תמר יפה

-

שי פדלון


 

 

 

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 05/06/2020 14:00

איה ביצ'נקו

-

עלמה יוסף

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 05/06/2020 14:00

מאיה שילה

-

אלכסנדרה סטפנובה

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 05/06/2020 14:00

רומי כהן

-

ענבר פוני

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 05/06/2020 14:00

טלי מליכין

-

יאנה טורקולץ


 

 

 

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 3 - 4 06/06/2020 10:00

Loser

-

Loser


 

 

 

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 1 - 2 06/06/2020 10:00

Winner

-

Winner


 

 

 

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 20 05/06/2020 15:30 AR

Winner

-

Winner

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 20 05/06/2020 15:30 AR

Winner

-

Winner


 

 

 

בהמתנה קריית מוצקין בנות 16 ארצית פורים 17 - 18 06/06/2020 10:00

Winner

-

Winner