הדפס

ארצית קיץ 1 2020 / בנים 10 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

אופיר קרמיש

-

רפאל אדם אדם גזית

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

‫אורי אבי‬‎טן

-

לירון אצלאן

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

בן דוד דוד אלקיים

-

דן אשר מסס

6-4 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

עמית קינן

-

בן מלכה

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

טל שוסטר

-

יותם מור

2-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

איתן זיגדון

-

תימור גרינשפון

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

ליאו קדוש

-

יהלי רובין

4-6 5-7
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

עומרי ורדי

-

אמיר וול

6-4 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

אביתר אליהו אליהו לוי

-

איתי שוורץ

5-7 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

רועי זילברברג

-

איתי הרשקוביץ

2-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

ליאל עמר

-

יהונתן פרקש

6-4 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

רקוביצקי עידן

-

אורי סטרטינר

6-7(3) 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

עידו שליסר

-

אביב רוב

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

אדם מוסקוביץ

-

מיכאל סברוב

7-6(4) 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

עילי נועם

-

אריאל אלישע

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 09:00

דין מרקוס

-

בנימין קסל

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 02/08/2020 10:00 AR

רפאל אדם אדם גזית

-

בנימין קסל

5-7 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 02/08/2020 10:00 AR

בן דוד דוד אלקיים

-

אדם מוסקוביץ

6-3 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 02/08/2020 10:00 AR

בן מלכה

-

עידו שליסר

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 02/08/2020 10:00 AR

יותם מור

-

אורי סטרטינר

2-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 02/08/2020 10:00 AR

תימור גרינשפון

-

ליאל עמר

3-6 5-7
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 02/08/2020 10:00 AR

יהלי רובין

-

איתי הרשקוביץ

4-6 6-7(5)
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 02/08/2020 10:00 AR

עומרי ורדי

-

איתי שוורץ

6-3 6-3


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 02/08/2020 10:00 AR

אופיר קרמיש

-

דין מרקוס

3-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 02/08/2020 10:00 AR

‫אורי אבי‬‎טן

-

עילי נועם

3-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 02/08/2020 10:00 AR

דן אשר מסס

-

מיכאל סברוב

6-3 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 02/08/2020 10:00 AR

עמית קינן

-

אביב רוב

3-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 02/08/2020 10:00 AR

טל שוסטר

-

רקוביצקי עידן

3-6 6-7(2)
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 02/08/2020 10:00 AR

איתן זיגדון

-

יהונתן פרקש

2-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 02/08/2020 10:00 AR

ליאו קדוש

-

רועי זילברברג

6-7(3) 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 02/08/2020 10:00 AR

אמיר וול

-

אביתר אליהו אליהו לוי

4-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 14:00

אופיר קרמיש

-

אמיר וול

4-6 7-6(6) 4-10
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 14:00

‫אורי אבי‬‎טן

-

ליאו קדוש

7-5 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 14:00

מיכאל סברוב

-

איתן זיגדון

7-6(4) 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 14:00

עמית קינן

-

טל שוסטר

6-3 6-4


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 13:00

רפאל אדם אדם גזית

-

עילי נועם

4-6 2-3 Ret
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 13:00

אריאל אלישע

-

דין מרקוס

6-2 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 13:00

אדם מוסקוביץ

-

אביב רוב

6-3 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 13:00

בן מלכה

-

דן אשר מסס

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 13:00

יהונתן פרקש

-

יותם מור

3-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 13:00

רקוביצקי עידן

-

תימור גרינשפון

6-7(5) 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 13:00

אביתר אליהו אליהו לוי

-

יהלי רובין

5-7 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 13:00

רועי זילברברג

-

איתי שוורץ

7-5 6-3


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 00:00 AR

רפאל אדם אדם גזית

-

איתי שוורץ

3-6 6-2 4-10
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 00:00 AR

דין מרקוס

-

אביתר אליהו אליהו לוי

6-4 3-6 3-10
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 00:00 AR

אביב רוב

-

רקוביצקי עידן

6-3 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 00:00 AR

דן אשר מסס

-

יהונתן פרקש

6-3 7-5


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 4 06/08/2020 09:00

אופיר קרמיש

-

טל שוסטר

7-5 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 4 06/08/2020 09:00

ליאו קדוש

-

איתן זיגדון

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 1 - 2 06/08/2020 00:00 AR

טל שוסטר

-

איתן זיגדון

2-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 13:00 NB

רפאל אדם אדם גזית

-

עמית קינן

6-3 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 13:00 NB

דין מרקוס

-

מיכאל סברוב

6-4 2-6 10-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 13:00 NB

‫אורי אבי‬‎טן

-

רקוביצקי עידן

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 13:00 NB

אמיר וול

-

יהונתן פרקש

4-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 10 ארצית קיץ 1 3 - 4 08/08/2020 10:00 St

אופיר קרמיש

-

ליאו קדוש

4-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 20 06/08/2020 00:00 AR

עמית קינן

-

אמיר וול

6-7(6) 4-6
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 20 06/08/2020 00:00 AR

מיכאל סברוב

-

רקוביצקי עידן

6-3 6-3


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית קיץ 1 17 - 18 08/08/2020 10:00 St

עמית קינן

-

רקוביצקי עידן

3-6 3-6