הדפס

ארצית קיץ 1 2020 / בנים 14 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

אייל שומילוב

-

מעיין ארליך

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

טים וייסמן

-

אריאל בן דוד

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

סיימון לוי

-

לואי רוט

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

איתי עזרא

-

אורצקי סטיבן

3-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

דניאל גמילי

-

יגל בן ישראל

3-6 6-7(4)
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

איתי כהן

-

‫רז אמסלם‬‎

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

שי סרפתי

-

יהלי אלהרר

3-6 5-7
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

איתי פישל

-

ליאון סולושנסקי

6-2 7-6(2)
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

עמית לוי

-

רועי פריינטי

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

עידו נדב

-

ליעם כהן

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

בני רוז'נסקי

-

יונתן שגיב

6-2 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

אריאל משולם

-

אלדד עצמון

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

רותם ענתבי

-

בן שתווי אונגר

6-1 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

רום רגב

-

אילן מנשה

6-3 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

מתן רוז'נסקי

-

הראל תרשיש

0-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 14:00 NB

אוריה עופר

-

אורי שמיר

6-2 6-1


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

מעיין ארליך

-

אוריה עופר

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

אריאל בן דוד

-

הראל תרשיש

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

לואי רוט

-

רום רגב

6-1 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

אורצקי סטיבן

-

רותם ענתבי

6-1 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

יגל בן ישראל

-

אלדד עצמון

4-6 7-6(2) 10-7
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

‫רז אמסלם‬‎

-

בני רוז'נסקי

0-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

יהלי אלהרר

-

ליעם כהן

3-6 6-7(3)
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

איתי פישל

-

רועי פריינטי

7-5 6-3


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 14:00

אייל שומילוב

-

אורי שמיר

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 14:00

טים וייסמן

-

מתן רוז'נסקי

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 14:00

סיימון לוי

-

אילן מנשה

6-3 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 14:00

איתי עזרא

-

בן שתווי אונגר

6-4 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 14:00

דניאל גמילי

-

אריאל משולם

6-7(6) 6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 14:00

איתי כהן

-

יונתן שגיב

6-2 4-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 14:00

שי סרפתי

-

עידו נדב

7-5 1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 14:00

ליאון סולושנסקי

-

עמית לוי

6-1 6-0


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 11:00 NB

אייל שומילוב

-

עמית לוי

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 11:00 NB

טים וייסמן

-

שי סרפתי

3-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 11:00 NB

אילן מנשה

-

איתי כהן

6-3 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 11:00 NB

בן שתווי אונגר

-

אריאל משולם

6-2 6-7(0) 2-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 12:30 NB

אוריה עופר

-

מתן רוז'נסקי

7-6(4) 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 12:30 NB

אריאל בן דוד

-

אורי שמיר

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 12:30 NB

רום רגב

-

איתי עזרא

4-6 6-2 6-10
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 12:30 NB

רותם ענתבי

-

סיימון לוי

6-1 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 12:30 NB

יונתן שגיב

-

אלדד עצמון

0-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 12:30 NB

דניאל גמילי

-

‫רז אמסלם‬‎

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 12:30 NB

ליאון סולושנסקי

-

יהלי אלהרר

6-1 4-6 8-10
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 12:30 NB

עידו נדב

-

רועי פריינטי

1-6 1-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 00:00 AR

מתן רוז'נסקי

-

עידו נדב

6-2 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 00:00 AR

אורי שמיר

-

ליאון סולושנסקי

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 00:00 AR

רום רגב

-

‫רז אמסלם‬‎

0-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 00:00 AR

סיימון לוי

-

יונתן שגיב

1-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 4 06/08/2020 09:00

אייל שומילוב

-

בן שתווי אונגר

6-4 4-6 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 4 06/08/2020 09:00

טים וייסמן

-

איתי כהן

2-6 6-7(3)


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 12:30 NB

עידו נדב

-

אריאל משולם

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 12:30 NB

אורי שמיר

-

אילן מנשה

6-1 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 12:30 NB

שי סרפתי

-

רום רגב

6-4 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 12:30 NB

עמית לוי

-

סיימון לוי

6-0 6-2


 

 

 

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 3 - 4 08/08/2020 10:00 St

אייל שומילוב

-

איתי כהן


 

 

 

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 2 08/08/2020 10:00 St

בן שתווי אונגר

-

טים וייסמן


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 20 06/08/2020 00:00 AR

אריאל משולם

-

סיימון לוי

6-3 3-6 7-10
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 20 06/08/2020 00:00 AR

אילן מנשה

-

רום רגב

4-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית קיץ 1 17 - 18 08/08/2020 10:00 St

אריאל משולם

-

אילן מנשה

6-4 6-0