הדפס

ארצית קיץ 1 2020 / בנים 16 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 09:00

רון אלוק

-

טום סורין

0-6 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 09:00 FB

עידו סמימיאן

-

שליו עוז

3-6 3-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 09:00 FB

יואב בלוך

-

הראל אליהו

6-3 2-6 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 09:00 FB

יונתן לידר

-

תומר כהן

2-6 4-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 09:00 FB

עדי שמעוני

-

יוסי סקובלו

7-6(6) 6-0
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 09:00

ירדן קאולי

-

איתמר טפירו

6-3 6-0
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:00 NB

אייל שיוביץ

-

אדם מולר

2-6 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:00 NB

זוהר יניב

-

יוני בידני

7-5 6-1
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:00 NB

עמית שמש

-

זורי כהן

6-7(5) 3-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:00 NB

אורי ברון

-

יותם קרמני

0-6 2-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:30 NB

עמית ולס

-

דן בן שימול

1-6 3-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:30 NB

אופק שימנוב

-

ניב מזור

0-6 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:30 NB

איל טולדנו

-

גור טרכטנברג

4-6 6-2 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:30 NB

איתי ביטי

-

ליגל קירשנבוים

2-6 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:30 NB

אביב עצמון

-

יואב גל

1-6 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 32 03/08/2020 10:30 NB

זאק חביף

-

הלל אשוש

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 12:15 AR

טום סורין

-

ירדן קאולי

2-5


 

 

 

נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 12:15 AR

רון אלוק

-

איתמר טפירו

0-6 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 12:15 AR

יואב בלוך

-

יונתן לידר

1-6 6-2 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 12:30 AR

עידו סמימיאן

-

יוסי סקובלו

3-6 0-6


 

 

 

נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 12:35 AR

הראל אליהו

-

תומר כהן

3-6 1-6


 

 

 

נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 13:30 AR

עמית ולס

-

הלל אשוש

5-7 5-7
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 13:30 AR

יוני בידני

-

עמית שמש

3-6 1-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 13:30 AR

אופק שימנוב

-

אביב עצמון

2-6 3-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 13:45 AR

אייל שיוביץ

-

אורי ברון

6-3 6-2


 

 

 

נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00 AR

שליו עוז

-

עדי שמעוני

2-6 4-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:00 AR

ניב מזור

-

יואב גל

0-6 4-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:15 AR

דן בן שימול

-

זאק חביף

6-7(5) 6-4 8-10
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:30 AR

אדם מולר

-

יותם קרמני

6-7(2) 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 14:45 AR

גור טרכטנברג

-

ליגל קירשנבוים

2-6 7-6(4) 10-8


 

 

 

נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 15:00 AR

איל טולדנו

-

איתי ביטי

3-6 6-3 5-7


 

 

 

נגמר מרה"ט ת"א בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 03/08/2020 15:15 AR

זוהר יניב

-

זורי כהן

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 04/08/2020 09:00

טום סורין

-

הלל אשוש

6-1 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 04/08/2020 09:00

דן בן שימול

-

איתמר טפירו

6-1 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 04/08/2020 09:00

אדם מולר

-

עמית שמש

6-1 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 04/08/2020 09:00

זוהר יניב

-

אייל שיוביץ

6-4 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 04/08/2020 09:00

אביב עצמון

-

שליו עוז

6-7(2) 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 04/08/2020 09:00

יוסי סקובלו

-

ניב מזור

5-7 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 04/08/2020 09:00

יונתן לידר

-

ליגל קירשנבוים

5-7 5-7
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 32 04/08/2020 09:00

איתי ביטי

-

הראל אליהו

4-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 8 05/08/2020 09:00

רון אלוק

-

יואב בלוך

2-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 8 05/08/2020 09:00

עמית ולס

-

איל טולדנו

6-4 1-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 8 05/08/2020 09:00

אורי ברון

-

אופק שימנוב

6-4 1-6 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 8 05/08/2020 09:00

יוני בידני

-

עידו סמימיאן

3-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 24 04/08/2020 00:00 AR

הלל אשוש

-

איתי ביטי

3-6 0-3 Ret
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 24 04/08/2020 00:00 AR

איתמר טפירו

-

יונתן לידר

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 24 04/08/2020 00:00 AR

עמית שמש

-

יוסי סקובלו

6-1 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 24 04/08/2020 00:00 AR

אייל שיוביץ

-

אביב עצמון

1-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 4 06/08/2020 09:00

רון אלוק

-

יוני בידני

4-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 4 06/08/2020 09:00

עמית ולס

-

אופק שימנוב

2-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 09:00 St

הלל אשוש

-

עידו סמימיאן

5-7 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 09:00 St

איתמר טפירו

-

אורי ברון

6-4 7-5
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 09:00 St

איל טולדנו

-

יוסי סקובלו

7-5 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 09:00 St

יואב בלוך

-

אייל שיוביץ

1-6 0-2


 

 

 

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 3 - 4 08/08/2020 10:00 St

יוני בידני

-

אופק שימנוב


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 ארצית קיץ 1 1 - 2 08/08/2020 10:00 St

רון אלוק

-

עמית ולס

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 20 07/08/2020 11:00 NB

הלל אשוש

-

יואב בלוך

2-6 6-2 8-10
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 20 07/08/2020 11:00 NB

אורי ברון

-

יוסי סקובלו

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית קיץ 1 17 - 18 08/08/2020 10:00 St

הלל אשוש

-

אורי ברון

6-4 6-2