הדפס

ארצית קיץ 1 2020 / בנות 10 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 10:30 NB

דניאל ברנס

-

ליאור יעבץ

2-6 3-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 10:30 NB

מיקה הלפרין

-

טוהר מולקנדוב

6-2 6-2
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 32 02/08/2020 10:30 NB

שולמן מישל

-

מילה מולדובן

2-6 2-6


 

 

 


 

 

 

נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 09:00

אלין אמסלם

-

גילי כלף

0-6 0-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 09:00

אופיר מנהרדט

-

נויה רבי

4-6 4-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 09:00

ליה הלפרין

-

שי גרשטין

2-6 3-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 09:00

ליזה ריכטרמן

-

שולמן מישל

6-4 6-7(3) 5-10
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 09:00

מיקה שוסטר

-

שחר אשכנזי

2-6 2-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 09:00

הילה בוהדנה

-

מיקה טרכטנברג

2-6 2-6
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 09:00

ניקול פודלסניוק

-

טוהר מולקנדוב

7-5 3-6 9-11
נגמר מרה"ט ת"א בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 16 03/08/2020 09:00

מאיה דובינסקי

-

דניאל ברנס

2-6 6-3 10-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 14:00

אלין אמסלם

-

דניאל ברנס

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 14:00

אופיר מנהרדט

-

ניקול פודלסניוק

2-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 14:00

ליה הלפרין

-

הילה בוהדנה

6-4 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 8 04/08/2020 14:00

ליזה ריכטרמן

-

מיקה שוסטר

6-2 6-3


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 10:00 NB

מילה מולדובן

-

שי גרשטין

4-6 5-7
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 10:00 NB

מאיה דובינסקי

-

מיקה הלפרין

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 32 05/08/2020 10:00 NB

טוהר מולקנדוב

-

ליאור יעבץ

2-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 10:00 NB

שולמן מישל

-

שחר אשכנזי

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 12:00 NB

נויה רבי

-

טוהר מולקנדוב

6-3 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 12:00 NB

גילי כלף

-

מאיה דובינסקי

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 05/08/2020 12:00 NB

מילה מולדובן

-

מיקה טרכטנברג

6-4 6-1


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 4 06/08/2020 09:00

אלין אמסלם

-

מיקה שוסטר

2-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 4 06/08/2020 09:00

אופיר מנהרדט

-

הילה בוהדנה

6-4 4-6 5-10


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 13:00

טוהר מולקנדוב

-

ליזה ריכטרמן

7-5 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 13:00

מאיה דובינסקי

-

ליה הלפרין

6-4 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 13:00

ניקול פודלסניוק

-

שולמן מישל

5-7 6-3 10-8
נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 24 06/08/2020 13:00

דניאל ברנס

-

מיקה טרכטנברג

4-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 3 - 4 08/08/2020 10:00 St

מיקה שוסטר

-

הילה בוהדנה

6-3 6-4


 

 

 

נגמר מרכז טניס אשקלון בנות 10 ארצית קיץ 1 1 - 2 08/08/2020 10:00 St

אלין אמסלם

-

אופיר מנהרדט

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 20 05/08/2020 14:30 AR

ליה הלפרין

-

שולמן מישל

7-6(4) 6-3
נגמר בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 20 06/08/2020 14:30 AR

ליזה ריכטרמן

-

דניאל ברנס

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 10 ארצית קיץ 1 17 - 18 08/08/2020 10:00 St

ליזה ריכטרמן

-

שולמן מישל

6-4 6-4