הדפס

ארצית קיץ 1 2020 / בנים 18 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

דניאל שמש

-

לב לביאטוב

6-1 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

יהונתן גריל

-

‫מקסים דונייה‬‎

6-7(4) 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

איתמר נבון

-

עמית בירן

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

איתי גרינבאום

-

דניאל גולדנברג

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

תומר נטפוב

-

איתן רפאל

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

אביבי רועי

-

יוני לוי

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

ליאם רגב

-

איתי קויאטק

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

קאי עמרמי

-

אדריאן דניאל

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

שי בוכניק

-

ערן לוי

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

יואב לוי

-

יואב מוסקוביץ

3-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

יוני דנציס

-

ניילוב מארק

6-1 7-5
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

עופר הכהן

-

ורד סלום

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 64 07/08/2020 09:00

יהב טולדנו

-

אלעד וייסבלט

2-6 2-6

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

אוראל קמחי

-

דניאל יצחקי

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

סאמר אלטורי

-

ניר סקולצקי

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

רז חביב

-

יהב טולדנו

0-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

עידו גבע

-

עופר הכהן

5-7 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

יונתן ברון

-

מתן קרמיש

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

עדי דגן

-

יואב לוי

6-4 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

שי בר מנחם

-

שי בוכניק

1-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

בן וינטראוב

-

אדריאן דניאל

2-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

איתי פייגין

-

ליאם רגב

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

זיו מורביה

-

אביבי רועי

6-1 1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

רז כץ

-

תומר נטפוב

3-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

אוריאן זוהר

-

דניאל גולדנברג

6-0 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

אדם לוי

-

איתמר נבון

7-6(6) 3-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

זיו נדב

-

יהונתן גריל

5-7 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 07/08/2020 11:00 NB

עומר מן

-

לב לביאטוב

7-6(4) 6-4
בהמתנה מרכז הטניס רמת השרון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 32 09/08/2020 10:00 St

אסף פרידלר

-

ניילוב מארק

Stage 3 (16 - 1)

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 16 08/08/2020 12:00

אוראל קמחי

-

לב לביאטוב

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 16 08/08/2020 12:00

סאמר אלטורי

-

זיו נדב

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 16 08/08/2020 12:00

רז חביב

-

אדם לוי

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 16 08/08/2020 12:00

עידו גבע

-

דניאל גולדנברג

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 16 08/08/2020 12:00

יונתן ברון

-

זיו מורביה

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 16 08/08/2020 12:00

יואב לוי

-

איתי פייגין

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 16 08/08/2020 12:00

שי בר מנחם

-

בן וינטראוב

בהמתנה מרכז הטניס רמת השרון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 16 09/08/2020 12:00 NB

Winner

-

רז כץ

Stage 4 (8 - 1)

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 8 10/08/2020 12:00 NB

Winner

-

Winner

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 8 10/08/2020 12:00 NB

Winner

-

Winner

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 8 10/08/2020 12:00 NB

Winner

-

Winner

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 8 10/08/2020 12:00 NB

Winner

-

Winner

Stage 5 (4 - 1)

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 4 11/08/2020 10:00 St

Winner

-

Winner

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 4 11/08/2020 10:00 St

Winner

-

Winner

Stage 6 (2 - 1)

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 1 - 2 12/08/2020 16:00 St

Winner

-

Winner

בהמתנה מרכז טניס אשקלון בנים 18 ארצית קיץ 1 3 - 4 12/08/2020 16:00 St

Loser

-

Loser