הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 10 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

נועם אברהם אלגרבלי

-

ויזל בן

6-3 6-2
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

עילאי איילין

-

עילאי ויזל

6-2 6-3
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

עמית בדש

-

עומר טל

5-7 2-6


 

 

 


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 02/08/2020 08:30

מארק פרטמן

-

יוני זבלינסקי

2-6 3-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 02/08/2020 08:30

אלכס זבלינסקי

-

רועי פלש

6-3 6-3
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 02/08/2020 08:30

רון אשכנזי

-

עילם שוורץ ציגלר

2-6 2-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 02/08/2020 09:30

מייקל סאנין

-

בן וייס

7-6 4-6 5-10
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 02/08/2020 10:00

יובל מרסה

-

דוב צוקרמן

2-6 4-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

נטע זוהר שכט

-

עמית בדש

3-6 4-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

יונתן מטבייצ'וק

-

עילאי ויזל

6-3 7-5
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

רז פולקמן

-

ויזל בן

6-2 6-2


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 8 03/08/2020 08:30 St

רועי פלש

-

רון אשכנזי

2-6 3-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס קרית גת בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 17:00

עומר טל

-

אלכס זבלינסקי

6-7 6-7
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:15

רז פולקמן

-

עילאי איילין

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 St

מארק פרטמן

-

ויזל בן

6-7 4-6
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 St

מייקל סאנין

-

עילאי ויזל

7-5 4-6 10-8
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 St

נטע זוהר שכט

-

יובל מרסה

5-7 6-7


 

 

 

בהמתנה בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 09:45

Winner

-

בן וייס


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 08:30

עמית בדש

-

דוב צוקרמן

2-6 6-2 8-10
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 09:42 FB

בן וייס

-

נועם אברהם אלגרבלי

2-6 2-6
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 09:42 FB

עומר טל

-

עילם שוורץ ציגלר

6-4 6-3
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 09:43 FB

יוני זבלינסקי

-

רז פולקמן

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 08:30

עילאי ויזל

-

רועי פלש

7-5 6-4
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 09:45

מארק פרטמן

-

נטע זוהר שכט

2-6 7-6 3-10


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 08:15

בן וייס

-

יובל מרסה

2-6 3-6
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 08:15

ויזל בן

-

עילם שוורץ ציגלר

5-7 5-7
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 08:30

רז פולקמן

-

רון אשכנזי

6-4 6-2
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 08:30 St

מייקל סאנין

-

עמית בדש

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 3 - 4 06/08/2020 08:30 St

נטע זוהר שכט

-

עילאי ויזל

6-2 3-6 11-9


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 1 - 2 06/08/2020 08:30 St

מארק פרטמן

-

רועי פלש

6-2 6-4


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 20 05/08/2020 10:00 NB

בן וייס

-

ויזל בן

2-6 3-6
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 20 05/08/2020 10:00 NB

רון אשכנזי

-

מייקל סאנין

6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' 17 - 18 06/08/2020 08:30 St

בן וייס

-

מייקל סאנין

6-7 2-6 3-10