הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 12 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

בונשטיין ליאור

-

--

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

שפירא יונתן

-

--

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

יונתן שגס

-

--

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

אהרון ליפשיץ

-

--

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

ניצן סוויסה

-

--

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

גיא עמיר

-

--

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

--

-

מנור קאופמן

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

--

-

איתי קילימניק

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

מתן בורושוק

-

אנדריי ספוטקין

4-6 7-5 10-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

דוד מדו

-

מעין שחם

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

ליאור ורניק

-

דן אייזנשטיין

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

יהלי בן ערב

-

נועם טרבלסי

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

איתי מלכה

-

יואב רובין

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

נעם מנקרמן

-

איתמר אשור

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

שון שמידוב

-

זייה איסמאילוב

6-3 6-4
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 32 02/08/2020 10:00

תומר משעולי

-

--


 

 

 


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 13:00

בונשטיין ליאור

-

תומר משעולי

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 13:00

שפירא יונתן

-

זייה איסמאילוב

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 13:00

יונתן שגס

-

נעם מנקרמן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 13:00

אהרון ליפשיץ

-

יואב רובין

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 13:00

ניצן סוויסה

-

יהלי בן ערב

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 13:00

גיא עמיר

-

דן אייזנשטיין

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 13:00

מנור קאופמן

-

דוד מדו

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 13:00

איתי קילימניק

-

אנדריי ספוטקין

0-6 0-6


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 03/08/2020 18:47

בונשטיין ליאור

-

איתי קילימניק

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 03/08/2020 18:59

דן אייזנשטיין

-

נועם טרבלסי

0-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 03/08/2020 19:01

יהלי בן ערב

-

ליאור ורניק

0-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 04/08/2020 13:00

שון שמידוב

-

תומר משעולי

6-1 6-1
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 04/08/2020 13:00

איתמר אשור

-

אהרון ליפשיץ

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 17 - 32 04/08/2020 13:00

איתי מלכה

-

נעם מנקרמן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 17 - 32 04/08/2020 13:00

אנדריי ספוטקין

-

מעין שחם

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 12 אזור צפון 17 - 32 04/08/2020 13:00

מנור קאופמן

-

מתן בורושוק

2-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 04/08/2020 15:15

יואב רובין

-

ניצן סוויסה

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 04/08/2020 14:30

זייה איסמאילוב

-

מנור קאופמן

2-6 3-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 04/08/2020 14:30

אהרון ליפשיץ

-

יהלי בן ערב

0-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 04/08/2020 14:30

איתי מלכה

-

דן אייזנשטיין

6-0 6-0
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 04/08/2020 18:55

תומר משעולי

-

אנדריי ספוטקין

4-6 6-4 10-7


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 12 אזור צפון 1 - 4 06/08/2020 08:00

איתי קילימניק

-

ניצן סוויסה

6-0 6-1
נגמר קריית מוצקין בנים 12 אזור צפון 1 - 4 06/08/2020 08:00

שפירא יונתן

-

יונתן שגס

6-1 6-0


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 12 אזור צפון 17 - 24 05/08/2020 08:30

זייה איסמאילוב

-

יואב רובין

7-6 6-0
נגמר קריית מוצקין בנים 12 אזור צפון 17 - 24 05/08/2020 08:30

אנדריי ספוטקין

-

גיא עמיר

6-1 6-1
נגמר קריית מוצקין בנים 12 אזור צפון 17 - 24 05/08/2020 08:30

דוד מדו

-

אהרון ליפשיץ

3-6 7-6 7-10
נגמר קריית מוצקין בנים 12 אזור צפון 17 - 24 05/08/2020 08:30

בונשטיין ליאור

-

דן אייזנשטיין

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 3 - 4 06/08/2020 19:41

איתי קילימניק

-

שפירא יונתן

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 2 06/08/2020 19:41

ניצן סוויסה

-

יונתן שגס

6-1 6-4


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 20 05/08/2020 17:15

יואב רובין

-

בונשטיין ליאור

6-3 6-1
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 20 05/08/2020 17:16

גיא עמיר

-

דוד מדו

4-6 2-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 12 אזור צפון 17 - 18 06/08/2020 08:00

בונשטיין ליאור

-

גיא עמיר

7-5 6-1