הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 12 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

אריאל קלנדרוב

-

עמרי כהן

0-6 6-2 3-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

רום מלכה

-

איתי רופ

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

יובל לב

-

אגם יעקב ויטקובסקי

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

גלעד אברמוב-קינן

-

יעקב גרומן

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

דן גולדמן

-

עמית זינגר

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

יותם שניידר

-

מיכאל גושצ'ין

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

עידו גזי

-

יאיר כהן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 10:00

יונתן רובין

-

איתי קפוזה

5-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 10:00

אריאל שומילוב

-

טל רוט חיות

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 10:00

אדם גרמן

-

אורי כהן חושן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 10:00

און בר

-

ארבל הנזל

7-5 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 10:00

ליאור הלשטוק

-

רוי גרוסברג

Not Played
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 10:00

אור רבי

-

גיא אפלבאום

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 10:00

טקצ'נקו מרטין

-

סער לאלזארי

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 02/08/2020 10:00

שהם אלפסי

-

עידו בר דוד

Walkover


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/08/2020 10:00 AR

עמרי כהן

-

יאיר כהן

7-5 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30 AR

איתי קפוזה

-

עידו בר דוד

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30 AR

טל רוט חיות

-

סער לאלזארי

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30 AR

איתי רופ

-

מיכאל גושצ'ין

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30 AR

אגם יעקב ויטקובסקי

-

אורי אקשטיין

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30 AR

אורי כהן חושן

-

גיא אפלבאום

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30 AR

און בר

-

ליאור הלשטוק

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30 AR

גלעד אברמוב-קינן

-

עמית זינגר

Walkover


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30 AR

אריאל קלנדרוב

-

עידו גזי

Ret
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30 AR

יונתן רובין

-

שהם אלפסי

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30 AR

אריאל שומילוב

-

טקצ'נקו מרטין

3-6 6-1 10-8
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30 AR

רום מלכה

-

יותם שניידר

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30 AR

יובל לב

-

איתמר רחבי

6-4 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30 AR

אדם גרמן

-

אור רבי

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30 AR

ארבל הנזל

-

רוי גרוסברג

Not Played
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30 AR

יעקב גרומן

-

דן גולדמן

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 8 04/08/2020 08:30

עידו גזי

-

יעקב גרומן

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 8 04/08/2020 08:30

יונתן רובין

-

ארבל הנזל

7-6 7-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 8 04/08/2020 08:30

טקצ'נקו מרטין

-

אור רבי

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 8 04/08/2020 08:30

יותם שניידר

-

איתמר רחבי

6-1 6-1


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/08/2020 08:30

יאיר כהן

-

שהם אלפסי

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/08/2020 08:30

איתי קפוזה

-

אריאל קלנדרוב

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/08/2020 08:30

סער לאלזארי

-

רום מלכה

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/08/2020 08:30

איתי רופ

-

אריאל שומילוב

1-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/08/2020 08:30

אדם גרמן

-

אגם יעקב ויטקובסקי

4-6 6-7(2)
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/08/2020 08:30

יובל לב

-

גיא אפלבאום

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/08/2020 08:30

דן גולדמן

-

און בר

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 04/08/2020 08:30

רוי גרוסברג

-

עמית זינגר

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 03/08/2020 15:00

איתי רופ

-

אדם גרמן

5-7 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 4 04/08/2020 13:40

עידו גזי

-

איתמר רחבי

6-3 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 04/08/2020 14:32

רום מלכה

-

יובל לב

6-2 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 04/08/2020 14:34

איתי קפוזה

-

דן גולדמן

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 4 04/08/2020 15:00

ארבל הנזל

-

אור רבי

7-5 6-7 3-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 04/08/2020 10:30

יאיר כהן

-

יותם שניידר

6-2 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 04/08/2020 10:30

דן גולדמן

-

טקצ'נקו מרטין

6-2 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 04/08/2020 10:30

יונתן רובין

-

יובל לב

6-2 2-6 6-10
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 24 04/08/2020 10:30

יעקב גרומן

-

איתי רופ

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 3 - 4 05/08/2020 10:00

עידו גזי

-

אור רבי

7-5 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 2 05/08/2020 10:00

איתמר רחבי

-

ארבל הנזל

0-6 6-3 7-10


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 20 05/08/2020 08:30

יותם שניידר

-

איתי רופ

6-4 3-6 8-10
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 20 05/08/2020 08:30

טקצ'נקו מרטין

-

יונתן רובין

3-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 18 05/08/2020 14:45

יותם שניידר

-

טקצ'נקו מרטין

6-4 6-1