הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 12 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 09:15

רון כהן

-

--

בהמתנה מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 09:15

תומר זרקו

-

--

בהמתנה מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 09:15

חגי שליסר

-

--

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 09:15

אופיר עינת

-

אלון גלבגיסר

6-3 4-6 7-10
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 09:15

אורי דן

-

ליאל ציונית

6-2 6-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 09:15

יהלי כהן

-

אלון ג’ורג׳י

2-6 5-7
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:30

סגלוביץ אוהד

-

ורדי עידו

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:30

תומר טיקטינסקי

-

ירדן גמליאל

2-6 3-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:30

יאיר דיין

-

יונתן ברלס

6-4 6-2
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:45

יונתן שפייזמן

-

אריאל בן ציון

0-6 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:45

נועם כהן

-

איתמר רונן

1-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:15

אנטוני אורן

-

סער איתם

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:15

רז דולב

-

טל גלפר

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 14:45

הילל דקל

-

עמית טובול

6-4 6-2
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 14:45

דור שחם

-

שלף רן

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 14:45

אוניל אורמן

-

סמואל גלר

6-4 6-4


 

 

 

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 02/08/2020 11:45

רון כהן

-

יהלי כהן

6-2 6-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 02/08/2020 13:15

חגי שליסר

-

תומר טיקטינסקי

6-1 6-2
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 09:15

יונתן שפייזמן

-

נועם כהן

3-6 1-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 09:15

סגלוביץ אוהד

-

יונתן ברלס

5-7 2-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 09:15

אופיר עינת

-

ליאל ציונית

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:30

תומר זרקו

-

סמואל גלר

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:30

אנטוני אורן

-

טל גלפר

6-1 6-2
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:30

עמית טובול

-

דור שחם

5-7 6-4 6-10


 

 

 

נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 10:30

אלון גלבגיסר

-

אורי דן

6-3 6-1
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 11:45

אריאל בן ציון

-

איתמר רונן

Walkover
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 11:45

ורדי עידו

-

יאיר דיין

0-6 4-6
נגמר מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 11:45

סער איתם

-

רז דולב

3-6 3-6
בהמתנה מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 13:00

Loser

-

אלון ג’ורג׳י

בהמתנה מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 13:00

הילל דקל

-

שלף רן

2-6 6-1 10-4
בהמתנה מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 14:15

Loser

-

ירדן גמליאל

בהמתנה מועדון הטניס אביחיל בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 15:30

Loser

-

אוניל אורמן


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 8 03/08/2020 12:45

יהלי כהן

-

ליאל ציונית

6-3 6-0
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 8 03/08/2020 12:45

סגלוביץ אוהד

-

תומר טיקטינסקי

4-6 6-3 6-10
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 8 03/08/2020 14:15

תומר זרקו

-

עמית טובול

2-6 3-6
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 09:15

יונתן שפייזמן

-

טל גלפר

6-0 7-6


 

 

 

בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 13:00

אלון ג’ורג׳י

-

סמואל גלר

6-3 6-2
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 13:00

דור שחם

-

אורי דן

Walkover
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 14:15

איתמר רונן

-

יונתן ברלס

6-1 6-4
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 14:15

ורדי עידו

-

נועם כהן

6-2 6-3
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 14:15

אנטוני אורן

-

ירדן גמליאל

3-6 0-6
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 15:30

אוניל אורמן

-

רון כהן

1-6 3-6
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 15:30

חגי שליסר

-

סער איתם

3-6 1-6
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 15:30

אופיר עינת

-

שלף רן

7-6(2) 6-2


 

 

 

בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 09:15

סמואל גלר

-

דור שחם

5-7 1-6
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 09:15

יונתן ברלס

-

חגי שליסר

6-3 6-4
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 09:15

נועם כהן

-

אנטוני אורן

4-6 6-3 10-8
בהמתנה בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 10:30

אוניל אורמן

-

שלף רן

1-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 4 06/08/2020 08:30

ליאל ציונית

-

סגלוביץ אוהד

6-2 6-4
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 4 06/08/2020 08:30

תומר זרקו

-

טל גלפר

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 11:45

סמואל גלר

-

תומר טיקטינסקי

6-1 6-0
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 11:45

עמית טובול

-

חגי שליסר

6-3 6-1
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 11:45

יהלי כהן

-

אנטוני אורן

2-6 6-7(6)
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 13:00

אוניל אורמן

-

יונתן שפייזמן

6-0 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 3 - 4 06/08/2020 11:30

ליאל ציונית

-

טל גלפר

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 2 06/08/2020 11:30

סגלוביץ אוהד

-

תומר זרקו

4-6 6-4 2-10


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 20 06/08/2020 12:37

תומר טיקטינסקי

-

יהלי כהן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 20 06/08/2020 12:37

יונתן שפייזמן

-

חגי שליסר

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 18 06/08/2020 12:37

תומר טיקטינסקי

-

יונתן שפייזמן

2-6 1-6