הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 14 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

מנואל פלכטר

-

--

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

נרי קפלן

-

--

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

איתמר חיים יוסף

-

יהלי כהן

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

כהן אלעד

-

אביב אשור

5-7 1-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

ליאור יעקב

-

--

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

עידו רום

-

--

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

אנדריי ז'ורלביוב

-

יהלי הראל

6-7 6-3 6-10
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

שחר פורטיס

-

סרבסטין שקד

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

יניב עמרן

-

עומר גל-טורצ'ן

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

מאור בוטבול

-

ליעם ושצ'ינסקי

6-3 2-6 10-5
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

חיים ברוקלר

-

ליעד בנימין בנימין לוי

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

אבשלום אדלר

-

רועי מזרחי

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

דביר אוסיפוב

-

נתנאל קנטרוביץ

6-4 6-1
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

ניסטל נועם

-

נאור גל-טורצ'ן

6-4 2-6 10-8
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

גיא נצר

-

אור שפירא

1-6 6-4 3-10
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 02/08/2020 08:30

דביר גרצמן

-

איתי אין בר דוד

0-6 2-6


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30

Loser

-

איתי אין בר דוד

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30

Loser

-

אור שפירא

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30

יהלי כהן

-

ניסטל נועם

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30

אביב אשור

-

דביר אוסיפוב

2-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30

Loser

-

רועי מזרחי

בהמתנה מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30

Loser

-

חיים ברוקלר

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30

יהלי הראל

-

מאור בוטבול

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 11:30

שחר פורטיס

-

עומר גל-טורצ'ן

6-2 0-6 5-10


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30

מנואל פלכטר

-

דביר גרצמן

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30

נרי קפלן

-

גיא נצר

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30

איתמר חיים יוסף

-

נאור גל-טורצ'ן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30

כהן אלעד

-

נתנאל קנטרוביץ

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30

ליאור יעקב

-

אבשלום אדלר

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30

עידו רום

-

ליעד בנימין בנימין לוי

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30

אנדריי ז'ורלביוב

-

ליעם ושצ'ינסקי

2-6 6-0 13-11
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 02/08/2020 11:30

סרבסטין שקד

-

יניב עמרן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 02/08/2020 14:00

אור שפירא

-

דביר גרצמן

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 8 03/08/2020 08:30

מנואל פלכטר

-

סרבסטין שקד

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 8 03/08/2020 08:30

נרי קפלן

-

ליעם ושצ'ינסקי

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 8 03/08/2020 08:30

כהן אלעד

-

ליאור יעקב

7-5 4-6 8-10


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

איתי אין בר דוד

-

גיא נצר

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

ניסטל נועם

-

נתנאל קנטרוביץ

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

אביב אשור

-

נאור גל-טורצ'ן

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

ליעד בנימין בנימין לוי

-

רועי מזרחי

0-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

אבשלום אדלר

-

חיים ברוקלר

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

יניב עמרן

-

יהלי הראל

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 03/08/2020 14:00

אנדריי ז'ורלביוב

-

שחר פורטיס

1-6 1-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 8 04/08/2020 08:30

איתמר חיים יוסף

-

עידו רום

6-1 7-5


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 03/08/2020 16:00

דביר גרצמן

-

יניב עמרן

6-0 6-4
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 04/08/2020 10:00

נתנאל קנטרוביץ

-

אבשלום אדלר

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 04/08/2020 10:00

אביב אשור

-

ליעד בנימין בנימין לוי

1-6 2-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 4 06/08/2020 08:00

סרבסטין שקד

-

כהן אלעד

3-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 4 06/08/2020 08:00

נרי קפלן

-

עידו רום

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 04/08/2020 11:30

אנדריי ז'ורלביוב

-

ליאור יעקב

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 04/08/2020 11:30

יניב עמרן

-

איתמר חיים יוסף

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 04/08/2020 11:30

ליעם ושצ'ינסקי

-

אבשלום אדלר

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 04/08/2020 11:30

מנואל פלכטר

-

אביב אשור

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 3 - 4 06/08/2020 19:47

כהן אלעד

-

עידו רום

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 2 06/08/2020 19:50

סרבסטין שקד

-

נרי קפלן

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 20 04/08/2020 19:03

ליאור יעקב

-

מנואל פלכטר

6-3 6-4
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 20 04/08/2020 19:04

יניב עמרן

-

אבשלום אדלר

6-3 3-6 3-10


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 18 05/08/2020 08:30

מנואל פלכטר

-

יניב עמרן

4-6 1-6