הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 14 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

נעם ישעיהו

-

זיו דולב

0-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

אילאי צדקיהו

-

אושרי ארבוב

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

יותם פרי

-

מגד נסים גרה

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

אנטון אזרוב

-

גיא פוקס

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

בן לייפמן

-

מדהני יצחק ליעם

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

נעם נגל

-

מעין פורמן

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

יעקב שלסברג

-

יהונתן מאור אוחיון

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

סגל יובל

-

רון יקותיאלוב

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

אורי הלל

-

חסדן ניר

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

אוריאן מזרחי

-

עדי ווגנר ארב

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

רום אגמי

-

אוסטרובסקי דין

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

עומרי שיפמן

-

עומר אשכל ברוק

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

יהונתן מור חיים

-

ליוק ליוק פראנץ

4-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 08:30

ורדי אורי

-

עידן מריס

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 10:00

עידו שלאין

-

קריאולנסקי איתן

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 10:00

כריסטיאן טנוס

-

אורי טנא

4-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 03/08/2020 11:30

זיו דולב

-

ורדי אורי

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 03/08/2020 11:30

קריאולנסקי איתן

-

אורי טנא

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 03/08/2020 11:30

אושרי ארבוב

-

ליוק ליוק פראנץ

6-4 1-6 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 03/08/2020 11:30

מגד נסים גרה

-

עומרי שיפמן

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 03/08/2020 11:30

גיא פוקס

-

רום אגמי

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 03/08/2020 11:30

מדהני יצחק ליעם

-

עדי ווגנר ארב

6-1 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 03/08/2020 11:30

נעם נגל

-

אורי הלל

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 03/08/2020 11:30

יעקב שלסברג

-

סגל יובל

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 11:30

נעם ישעיהו

-

עידן מריס

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 11:30

עידו שלאין

-

כריסטיאן טנוס

4-6 6-3 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 11:30

אילאי צדקיהו

-

יהונתן מור חיים

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 11:30

יותם פרי

-

עומר אשכל ברוק

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 11:30

אנטון אזרוב

-

אוסטרובסקי דין

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 11:30

בן לייפמן

-

אוריאן מזרחי

5-7 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 11:30

מעין פורמן

-

חסדן ניר

6-2 5-7 8-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 11:30

יהונתן מאור אוחיון

-

רון יקותיאלוב

6-2 6-4


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 08:30

זיו דולב

-

כריסטיאן טנוס

7-6 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 08:30

אורי טנא

-

עידן מריס

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 08:30

אושרי ארבוב

-

יותם פרי

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 08:30

מגד נסים גרה

-

יהונתן מור חיים

2-6 6-4 10-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 08:30

אוריאן מזרחי

-

גיא פוקס

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 08:30

אוסטרובסקי דין

-

עדי ווגנר ארב

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 08:30

חסדן ניר

-

סגל יובל

6-4 6-4


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 8 04/08/2020 10:00 NB

נעם ישעיהו

-

רון יקותיאלוב

3-6 6-3 6-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 8 04/08/2020 10:00 NB

עידו שלאין

-

מעין פורמן

4-6 6-7(3)
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 8 04/08/2020 10:00 NB

אילאי צדקיהו

-

בן לייפמן

3-6 6-0 10-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 8 04/08/2020 10:00

עומר אשכל ברוק

-

אנטון אזרוב

6-1 6-3


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 24 04/08/2020 08:30

כריסטיאן טנוס

-

סגל יובל

4-6 0-6
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 24 04/08/2020 08:30

אורי טנא

-

אורי הלל

6-3 6-3
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 24 04/08/2020 08:30

אושרי ארבוב

-

אוסטרובסקי דין

3-6 2-6
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 24 04/08/2020 08:30

יהונתן מור חיים

-

אוריאן מזרחי

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 4 05/08/2020 08:30

נעם ישעיהו

-

אנטון אזרוב

6-0 6-1
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 4 05/08/2020 08:30

עידו שלאין

-

בן לייפמן

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 24 05/08/2020 08:30

כריסטיאן טנוס

-

עומר אשכל ברוק

6-4 6-7 10-8
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 24 05/08/2020 08:30

אורי הלל

-

אילאי צדקיהו

6-1 7-6
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 24 05/08/2020 08:30

מעין פורמן

-

אושרי ארבוב

5-7 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 3 - 4 05/08/2020 10:00 AR

נעם ישעיהו

-

בן לייפמן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 1 - 2 05/08/2020 10:00 AR

אנטון אזרוב

-

עידו שלאין

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 20 05/08/2020 12:28

עומר אשכל ברוק

-

יהונתן מור חיים

6-4 2-6 12-10
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 20 05/08/2020 12:28

אילאי צדקיהו

-

מעין פורמן

2-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז א' 17 - 18 05/08/2020 16:00

יהונתן מור חיים

-

אילאי צדקיהו

4-6 1-6