הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 14 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

אייל שטאובר

-

ירדן בן טובים

2-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30 FB

עידו מוזס

-

יואב יגלום

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

גיא מגן

-

ניצן מידן

6-4 3-6 10-5
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

רפאל מרסה יהב

-

עילי שורץ

1-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

קליין איתי

-

שקד וידרמן

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30 FB

פול שיפר

-

עמרי וייס

4-6 5-7
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30 FB

אדם גרינברג

-

לזניק אלון

6-1 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

דניאל גויציו

-

אופק אין סיון

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

עומר כהנר

-

יונתן נוימן

6-2 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30 FB

נועם מור

-

שחר פינקלשטיין

6-2 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

רון בורטניק

-

נועם צ'למינסקי

1-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

עילאי שמעוני

-

יהונתן גנדלין

6-4 7-5
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

איתן כהן

-

איתמר פנטי

3-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

דניאל הרצנו

-

איליי נועם

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30 FB

אופיר קרזבום

-

רון קזקביץ

6-3 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 08:30

שחר צוקרמן

-

ירדן וייס

6-0 7-5


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 11:30 NB

ירדן בן טובים

-

שחר צוקרמן

7-6 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 11:30 NB

יואב יגלום

-

אופיר קרזבום

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 11:30 NB

גיא מגן

-

איליי נועם

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 11:30 NB

עילי שורץ

-

איתמר פנטי

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 11:30 NB

שקד וידרמן

-

עילאי שמעוני

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 11:30 NB

עמרי וייס

-

נועם צ'למינסקי

6-4 2-6 6-10
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 11:30 NB

אדם גרינברג

-

נועם מור

1-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 11:30 NB

דניאל גויציו

-

עומר כהנר

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 11:30 NB

אייל שטאובר

-

ירדן וייס

3-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 11:30 NB

עידו מוזס

-

רון קזקביץ

2-6 7-5 11-9
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 11:30 NB

ניצן מידן

-

דניאל הרצנו

2-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 11:30 NB

רפאל מרסה יהב

-

איתן כהן

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 11:30 NB

קליין איתי

-

יהונתן גנדלין

6-4 3-6 1-10
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 11:30 NB

פול שיפר

-

רון בורטניק

4-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 11:30 NB

לזניק אלון

-

שחר פינקלשטיין

1-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 11:30 NB

אופק אין סיון

-

יונתן נוימן

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:30 FB

שחר צוקרמן

-

עידו מוזס

Walkover
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:30 FB

אופיר קרזבום

-

ירדן וייס

Walkover
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:30 FB

גיא מגן

-

איתן כהן

2-6 2-6
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:30 FB

עילי שורץ

-

דניאל הרצנו

6-4 1-6 10-7
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:30 FB

רון בורטניק

-

עילאי שמעוני

6-4 6-3
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:30 FB

יהונתן גנדלין

-

עמרי וייס

6-4 6-4
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:30 FB

יונתן נוימן

-

אדם גרינברג

1-6 5-7
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 08:30 FB

שחר פינקלשטיין

-

עומר כהנר

6-2 4-6 10-8


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 11:30 NB

אייל שטאובר

-

אופק אין סיון

7-6 5-7 12-10
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 11:30 NB

רון קזקביץ

-

לזניק אלון

4-6 5-7
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 11:30 NB

ניצן מידן

-

פול שיפר

3-6 6-4 6-10
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 11:30 NB

רפאל מרסה יהב

-

קליין איתי

3-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 12:29

ירדן וייס

-

יונתן נוימן

1-6 1-6
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 12:39

עידו מוזס

-

עומר כהנר

2-6 3-6
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 12:44

גיא מגן

-

עמרי וייס

3-6 2-6
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 13:02

דניאל הרצנו

-

עילאי שמעוני

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 08:30 FB

אופק אין סיון

-

רפאל מרסה יהב

6-7 2-6
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 08:30 FB

רון קזקביץ

-

ניצן מידן

0-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 08:30 St

עידו מוזס

-

קליין איתי

3-6 6-2 7-10
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 08:30 St

ירדן וייס

-

פול שיפר

4-6 6-2 10-7
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 08:30 St

לזניק אלון

-

גיא מגן

7-6 6-7 8-10
נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 08:30 St

אייל שטאובר

-

דניאל הרצנו

1-6 2-6


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' 17 - 18 06/08/2020 08:00 St

אייל שטאובר

-

לזניק אלון

1-6 4-6