הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 16 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 32 03/08/2020 08:30

אושרוביץ דניאל

-

אורי ביטרן

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 32 03/08/2020 08:30

מתן ברנשטיין

-

גולד עומר

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 32 03/08/2020 08:30

בראנסי רובן

-

מעיין לוטן

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 32 03/08/2020 08:30

גיל רון

-

עידו לנץ

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 32 03/08/2020 08:30

תאמר גרייב

-

סיני נחמני

6-0 6-0


 

 

 

 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 11:30

תורג'מן עידו

-

עילאי ביטון

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 11:30

אורי האוזר

-

שחף שמעון ביטון

5-7 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 11:30

מתן מלכה

-

סיני נחמני

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 11:30

שחר אלרום

-

עידו לנץ

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 11:30

ירדן גבריאלי

-

מעיין לוטן

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 11:30

מעין עופר

-

רוי שמש

6-1 6-4
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 11:30

מקסים פדן

-

מתן ברנשטיין

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 11:30

רועי בונה

-

אורי ביטרן

1-6 4-6


 

 

 


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 8 04/08/2020 08:30

תורג'מן עידו

-

רועי בונה

2-6 2-6

 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 8 04/08/2020 08:30

אורי האוזר

-

מקסים פדן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 8 04/08/2020 08:30

סיני נחמני

-

רוי שמש

5-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנים 16 אזור צפון 1 - 8 04/08/2020 08:30

שחר אלרום

-

ירדן גבריאלי

2-6 6-3 10-2

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 17 - 24 04/08/2020 14:19

גיל רון

-

בראנסי רובן

6-1 6-3

 

 

 

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 4 04/08/2020 14:18

אורי האוזר

-

סיני נחמני

1-6 1-6
נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 4 04/08/2020 14:29

תורג'מן עידו

-

ירדן גבריאלי

4-6 4-6

 

 

 

 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 16 אזור צפון 1 - 2 06/08/2020 11:00

תורג'מן עידו

-

אורי האוזר

6-1 6-1

 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנים 16 אזור צפון 3 - 4 06/08/2020 11:00

ירדן גבריאלי

-

סיני נחמני

7-5 4-1