הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 16 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 02/08/2020 18:00

הראל אליהו

-

מיכאל סיומה הרשלום

6-0 6-0
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 02/08/2020 18:00

עידו אור

-

דניל בלינוב

6-0 6-1
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 02/08/2020 18:00

עידו בן אליעזר

-

דורון כהן

6-0 6-0
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 02/08/2020 18:00

נבו גופר

-

בר קלמר

6-4 1-6 9-11
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 02/08/2020 19:00 NB

ירין דלל

-

עמית כרמי

5-7 2-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 02/08/2020 19:00 NB

זוהר פוגלמן

-

אורי הראל

0-6 0-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 02/08/2020 19:00 NB

עדי שחורי

-

עומר לוי

6-1 6-2
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 02/08/2020 19:00 NB

זיו בן שושן

-

איתמר לובוביקוב

6-1 6-3
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 17:30

גל אטיאס

-

יותם שטרן-פרי

6-0 6-2
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 17:30

איתי כצמן

-

נדב שירי

2-6 3-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 18:00

שון מור

-

אופיר גנסין

1-6 0-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 18:00

עדי מרדכי דינר

-

תומר אין ימיני

6-4 7-5
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 19:00 NB

עמית ויצמן

-

שוורץ ליאב

0-6 1-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 19:00 NB

נתנאל בורנקוב

-

דביר אסרף

4-6 1-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 19:00 NB

טים סקליאר

-

עילי בוקסר

2-6 0-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 32 03/08/2020 19:00 NB

אופק ליבוביץ'

-

דוד נדב

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 18:00

שוורץ ליאב

-

דוד נדב

6-0 6-0
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 18:00

עמית כרמי

-

זיו בן שושן

3-6 1-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 18:00

אורי הראל

-

עדי שחורי

6-3 6-2
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 19:00 NB

דביר אסרף

-

עילי בוקסר

4-6 0-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 19:15

גל אטיאס

-

נדב שירי

0-6 0-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 32 04/08/2020 19:30

אופיר גנסין

-

עדי מרדכי דינר

6-2 6-3


 

 

 

נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 16 05/08/2020 18:00

מיכאל סיומה הרשלום

-

נבו גופר

6-3 6-2
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 16 05/08/2020 18:00

ירין דלל

-

איתמר לובוביקוב

6-4 6-3

 

 

 

נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 16 05/08/2020 18:00

זוהר פוגלמן

-

עומר לוי

3-6 1-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 16 05/08/2020 18:00

דניל בלינוב

-

דורון כהן

3-6 2-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 16 05/08/2020 19:15 NB

עמית ויצמן

-

אופק ליבוביץ'

0-6 2-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 16 05/08/2020 19:15

נתנאל בורנקוב

-

טים סקליאר

1-6 0-6
נגמר מ.ט כפר המכביה בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 16 05/08/2020 19:30 NB

שון מור

-

תומר אין ימיני

0-6 0-6

 

 

 

 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 8 06/08/2020 18:00

נבו גופר

-

דניל בלינוב

6-0 6-1
נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 8 06/08/2020 18:00

שון מור

-

יותם שטרן-פרי

4-6 2-6
נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 8 06/08/2020 18:00

עמית ויצמן

-

נתנאל בורנקוב

6-1 1-6 1-10
נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 8 06/08/2020 18:00

איתמר לובוביקוב

-

זוהר פוגלמן

6-3 6-2

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 24 06/08/2020 18:00

בר קלמר

-

עידו בן אליעזר

6-0 6-0
נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 24 06/08/2020 18:00

עמית כרמי

-

עדי שחורי

6-3 6-4
נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 24 06/08/2020 19:45

עדי מרדכי דינר

-

גל אטיאס

3-6 3-6
נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 24 06/08/2020 19:45

דוד נדב

-

דביר אסרף

7-6 6-3

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 4 07/08/2020 09:30 NB

דניל בלינוב

-

זוהר פוגלמן

2-6 6-4 5-10
נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 4 07/08/2020 09:30

שון מור

-

עמית ויצמן

2-6 3-6 7-10

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 20 07/08/2020 09:30

עידו בן אליעזר

-

עדי שחורי

6-0 6-2
נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 20 07/08/2020 09:30

עדי מרדכי דינר

-

דביר אסרף

6-1 6-0

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 1 - 2 08/08/2020 09:30

דניל בלינוב

-

שון מור

3-6 4-6

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 17 - 18 08/08/2020 09:30

עדי שחורי

-

דביר אסרף

4-6 6-3 10-12

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז א' 3 - 4 08/08/2020 09:30

זוהר פוגלמן

-

עמית ויצמן

3-6 4-6