הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 16 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

גל קורן

-

הארון אהרון חרפוף

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

עמית ברגמן

-

רועי לשם

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

שחר כהן

-

אמיר פזי

6-2 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

עידן ויניצקי

-

גל איתי

2-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

עידו אלון

-

ליאב סיידון

0-6 5-7
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

טל סיגלר

-

יניר יגל

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

יאיר ווילאים זרח

-

מיכאל בן ציון

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

ליאב מורסיאנו

-

יוני רן

4-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

עידו משה

-

ליאור קנדה

6-0 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 13:00 NB

נגבי אלון

-

אופק נריה חסין

6-0 6-4


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 32 02/08/2020 10:00 NB

גל קורן

-

יוני רן

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 32 02/08/2020 10:00 NB

רועי לשם

-

גל איתי

6-0 6-0
בהמתנה מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 10:00 NB

Loser

-

נגבי אלון

בהמתנה מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 10:00 NB

Loser

-

עידו משה

בהמתנה מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 10:00 NB

Loser

-

מיכאל בן ציון

בהמתנה מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 10:00 NB

Loser

-

יניר יגל

בהמתנה מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 10:00 NB

Loser

-

ליאב סיידון

בהמתנה מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 10:00 NB

Loser

-

שחר כהן

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:00 NB

יהב לוי

-

אופק נריה חסין

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:00 NB

גור ליבל

-

ליאור קנדה

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:00 NB

הארון אהרון חרפוף

-

ליאב מורסיאנו

6-1 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:00 NB

הילל טוביה

-

יאיר ווילאים זרח

6-0 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:00 NB

אורי סמדר

-

טל סיגלר

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:00 NB

איתמר בנימין

-

עידו אלון

3-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:00 NB

עמית ברגמן

-

עידן ויניצקי

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 10:00 NB

יובל פולקמן

-

אמיר פזי

6-2 6-7 8-10


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 10:00 NB

יהב לוי

-

יובל פולקמן

Walkover
נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 10:00 NB

גור ליבל

-

עידן ויניצקי

1-6 0-6
נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 10:00 NB

ליאב מורסיאנו

-

איתמר בנימין

5-7 3-6
נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 10:00 NB

יאיר ווילאים זרח

-

אורי סמדר

7-5 7-6

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 11:30

נגבי אלון

-

שחר כהן

6-7 3-6
נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 11:30

עידו משה

-

גל איתי

6-1 6-2
נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 11:30

יוני רן

-

ליאב סיידון

Walkover
נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 11:30

מיכאל בן ציון

-

יניר יגל

0-6 0-6

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 10:00 NB

יהב לוי

-

אורי סמדר

5-7 2-6
נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 10:00 NB

גור ליבל

-

ליאב מורסיאנו

2-6 0-6

 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 20 05/08/2020 10:00 NB

נגבי אלון

-

מיכאל בן ציון

3-6 3-6
נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' 17 - 20 05/08/2020 10:00 NB

גל איתי

-

ליאב סיידון

3-6 2-6