הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנות 12 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 10:00

הופמן עמית

-

ג'סיקה שהלא

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 10:00

שירה רוזן

-

דניאלה פרמן

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 10:00

שילה סון שגיב

-

שירה אסתר אסתר כהן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 10:00

אמה קאופמן

-

מיקה קראוס

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 10:00

מעין ליברמן

-

נועה רחמני

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 10:00

איה אייזנשטיין

-

אליקה יונית סודורוגין

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 16 03/08/2020 10:00

הילה לוי

-

נלי שאול

3-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 9 - 16 03/08/2020 14:00

ג'סיקה שהלא

-

איה אייזנשטיין

3-6 5-7
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 9 - 16 03/08/2020 14:00

דניאלה פרמן

-

נועה רחמני

6-0 0-6 10-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 9 - 16 03/08/2020 14:00

שירה אסתר אסתר כהן

-

מיקה קראוס

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 8 03/08/2020 14:00

מילנה וולינסקי

-

הילה לוי

7-5 1-6 2-10
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 8 03/08/2020 14:00

הופמן עמית

-

אליקה יונית סודורוגין

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 8 03/08/2020 14:00

שירה רוזן

-

מעין ליברמן

6-2 7-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 1 - 8 03/08/2020 14:00

שילה סון שגיב

-

אמה קאופמן

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 9 - 16 04/08/2020 11:30

נלי שאול

-

אליקה יונית סודורוגין

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 9 - 16 04/08/2020 11:30

ג'סיקה שהלא

-

הילה לוי

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 9 - 16 04/08/2020 11:30

אמה קאופמן

-

נועה רחמני

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 אזור צפון 9 - 16 04/08/2020 11:30

שירה רוזן

-

שירה אסתר אסתר כהן

1-6 0-6


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנות 12 אזור צפון 1 - 4 06/08/2020 09:30

מילנה וולינסקי

-

שילה סון שגיב

2-6 3-6
נגמר קריית מוצקין בנות 12 אזור צפון 1 - 4 06/08/2020 09:30

הופמן עמית

-

מעין ליברמן

1-6 5-7


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 12 04/08/2020 15:28

הילה לוי

-

נועה רחמני

4-6 0-6
נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 12 04/08/2020 15:33

אליקה יונית סודורוגין

-

שירה רוזן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 3 - 4 06/08/2020 20:01

שילה סון שגיב

-

מעין ליברמן

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 1 - 2 06/08/2020 20:02

מילנה וולינסקי

-

הופמן עמית

6-2 6-4


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנות 12 אזור צפון 9 - 10 05/08/2020 10:00

אליקה יונית סודורוגין

-

הילה לוי

1-6 2-6