הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנות 12 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:30 NB

מיקה אבידר

-

נעם יסמין יסמין טיטלבוים

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:30 NB

אילי קנדה

-

מילה ניב

5-7 0-6


 

 

 


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

עדן מנור

-

עדי דביקו

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

ניקול יונטוב

-

מיכל שוורץ

6-1 6-2
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

ברזילי עמית

-

לינוי גולדין

0-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

גל חכם

-

רומי קנדה

0-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

מילי בן סימון

-

מיה כהן

1-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

שי חכם

-

יעל צמח

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

גלי גתי

-

אילי קנדה

6-3 6-2
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30

ליאור גנקין

-

מיקה אבידר

0-6 0-6


 

 

 

בהמתנה בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

Winner

-

עדן מנור

בהמתנה בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

Winner

-

רומי קנדה

בהמתנה בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

Winner

-

לינוי גולדין

בהמתנה בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

יעל צמח

-

Winner

בהמתנה בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע

מיה כהן

-

Winner

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 10:34

גלי גתי

-

נעם יסמין יסמין טיטלבוים

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 8 03/08/2020 15:48

עדי דביקו

-

ליאור גנקין

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 15:59

מיקה אבידר

-

מילה ניב

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 St

מיכל שוורץ

-

אילי קנדה

1-6 3-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 St

ברזילי עמית

-

שי חכם

0-1 Ret
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 St

גל חכם

-

מילי בן סימון

6-1 6-2


 

 

 

בהמתנה בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 10:00 NB

Winner

-

ניקול יונטוב


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 03/08/2020 08:30 St

ניקול יונטוב

-

גלי גתי

0-6 3-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 03/08/2020 08:30 St

עדן מנור

-

מילה ניב

6-0 6-0
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 03/08/2020 08:30 St

רומי קנדה

-

מיה כהן

6-1 3-6 10-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 03/08/2020 10:34

לינוי גולדין

-

יעל צמח

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 08:30 FB

ליאור גנקין

-

מילי בן סימון

6-0 6-3
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 08:30 FB

מיכל שוורץ

-

ברזילי עמית

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 10:00 NB

עדי דביקו

-

לינוי גולדין

Walkover
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 10:30 NB

ניקול יונטוב

-

גל חכם

6-7 2-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 10:30 NB

מילה ניב

-

שי חכם

Walkover
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 10:30 NB

אילי קנדה

-

מיה כהן

1-6 4-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 2 05/08/2020 13:35

מילי בן סימון

-

מיכל שוורץ

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 3 - 4 05/08/2020 13:39

ליאור גנקין

-

ברזילי עמית

6-1 6-4


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 20 04/08/2020 13:31

ניקול יונטוב

-

עדי דביקו

0-6 0-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 20 05/08/2020 08:30 St

מילה ניב

-

אילי קנדה

6-4 6-1


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 18 05/08/2020 10:00 NB

ניקול יונטוב

-

אילי קנדה

2-6 5-7