הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 12 רמה 2 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 02/08/2020 10:00

ניתאי בן נחום

-

עילי סוריאנו

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 02/08/2020 10:00

אורי משולם

-

הלל פפרברג

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 02/08/2020 10:00

איתמר שניידר

-

אורי מרקס

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 02/08/2020 10:00

סקאי רג'יניאנו

-

עידו רגב

0-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 02/08/2020 10:00

נועם קנר

-

יונתן תותי

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 02/08/2020 10:00

נעם גיל

-

סער שני

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 02/08/2020 10:00

נועם גבי גלס

-

קדם קבסו

2-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 02/08/2020 13:00

עילי סוריאנו

-

סער שני

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 02/08/2020 13:00

אורי משולם

-

יונתן תותי

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 02/08/2020 13:00

אורי מרקס

-

עידו רגב

6-1 6-2


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 8 02/08/2020 13:00

נתוביץ רועי

-

נועם גבי גלס

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 8 02/08/2020 13:00

ניתאי בן נחום

-

נעם גיל

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 8 02/08/2020 13:00

הלל פפרברג

-

נועם קנר

6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 8 02/08/2020 13:00

איתמר שניידר

-

סקאי רג'יניאנו

6-0 6-2


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 04/08/2020 08:30

קדם קבסו

-

נעם גיל

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 04/08/2020 08:30

עילי סוריאנו

-

נתוביץ רועי

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 04/08/2020 08:30

איתמר שניידר

-

יונתן תותי

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 04/08/2020 08:30

הלל פפרברג

-

עידו רגב

2-6 5-7


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 4 05/08/2020 08:30

נועם גבי גלס

-

סקאי רג'יניאנו

7-5 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 4 05/08/2020 08:30

ניתאי בן נחום

-

נועם קנר

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 12 04/08/2020 14:00

נעם גיל

-

הלל פפרברג

6-3 6-3
נגמר בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 12 04/08/2020 14:03

נתוביץ רועי

-

איתמר שניידר

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 3 - 4 05/08/2020 12:39

נועם גבי גלס

-

ניתאי בן נחום

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 2 05/08/2020 12:39

סקאי רג'יניאנו

-

נועם קנר

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 10 05/08/2020 10:00 NB

הלל פפרברג

-

איתמר שניידר

3-6 5-7