הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 14 רמה 2 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 08:30

אקין רואי

-

נעם חיים עוז-ארי

6-4 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 08:30

יוני בן נון

-

ליאו הנרי פריד

6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 10:00

גיא שלום

-

גיא קרני

6-4 6-7(2) 9-11
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 10:00

ליר בר נחום

-

רוזינגר רון

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 10:00

ליאל זכי

-

רון ורד

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 10:00

איתמר חיימי

-

לוין איתי

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 10:00

יואב לייבושור

-

אסף אהרוני

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 16 03/08/2020 10:00

יובל יוסף מגר

-

אלמוג גולדשמיד

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 8 03/08/2020 11:30

נעם חיים עוז-ארי

-

ליאו הנרי פריד

7-5 6-3


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 03/08/2020 13:00

אקין רואי

-

יוני בן נון

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 03/08/2020 13:00

גיא קרני

-

אלמוג גולדשמיד

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 03/08/2020 13:00

רוזינגר רון

-

יואב לייבושור

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 03/08/2020 13:00

ליאל זכי

-

לוין איתי

Walkover


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 8 03/08/2020 13:00

גיא שלום

-

יובל יוסף מגר

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 8 03/08/2020 13:00

ליר בר נחום

-

אסף אהרוני

6-1 0-6 10-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 8 03/08/2020 13:00

רון ורד

-

איתמר חיימי

6-1 6-4


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 04/08/2020 10:00 NB

אקין רואי

-

גיא שלום

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 04/08/2020 10:00 NB

גיא קרני

-

נעם חיים עוז-ארי

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 04/08/2020 10:00 NB

רון ורד

-

רוזינגר רון

6-1 3-6 10-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 16 04/08/2020 10:00 NB

ליר בר נחום

-

לוין איתי

Walkover


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 4 05/08/2020 08:30

ליאו הנרי פריד

-

איתמר חיימי

6-4 7-6(7)
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 4 05/08/2020 08:30

יובל יוסף מגר

-

אסף אהרוני

1-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 12 04/08/2020 13:55

גיא שלום

-

ליר בר נחום

6-0 6-4
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 12 05/08/2020 08:30

גיא קרני

-

רוזינגר רון

1-6 6-4 10-7


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 3 - 4 05/08/2020 14:43

ליאו הנרי פריד

-

אסף אהרוני

5-7 6-1 7-10


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 1 - 2 05/08/2020 14:45

איתמר חיימי

-

יובל יוסף מגר

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז א' 9 - 10 05/08/2020 10:30 AR

ליר בר נחום

-

רוזינגר רון

4-6 4-6