הדפס

אזורית קיץ 1 2020 / בנים 14 רמה 2 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

אופיר ערן

-

--

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

דור זוהר

-

--

נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

איתי דאדי

-

Adam Gluzberg

2-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

נאור הרר

-

איתי בדש

0-6 0-6
בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

איתי הזה

-

--

נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

פלג ויינשטיין

-

בן עמי דור

6-4 6-7 6-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

אופק ליפקה

-

אופק רוטשילד

7-6 6-4
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

טל רוזנצויג

-

ליאור בר רוזנבאך

6-3 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

גיא מיכלסון

-

יובל שלוין

6-4 6-4
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

הראל אהרון ורדי

-

דורון שוקרון

3-6 6-4 5-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 10:00 NB

רעי רון

-

בן שוורץ

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:30 NB

גיא פת

-

רועי לואיס צפר

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:30 NB

אילון זבידה

-

אצלאן אריאל

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:30 NB

אורי איתן

-

עידן גדניר

3-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:30 NB

עידו סגלוביץ

-

עומר אהרוני

7-5 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 32 02/08/2020 11:30 NB

אוהד ריס

-

איתי נעים

6-0 6-0


 

 

 

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 08:30 FB

Loser

-

אוהד ריס

בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 03/08/2020 08:30 FB

Loser

-

טל רוזנצויג


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30 FB

אופיר ערן

-

בן שוורץ

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30 FB

דור זוהר

-

איתי נעים

1-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30 FB

איתי דאדי

-

הראל אהרון ורדי

7-5 6-4
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30 FB

נאור הרר

-

יובל שלוין

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30 FB

איתי הזה

-

ליאור בר רוזנבאך

6-1 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30 FB

רועי לואיס צפר

-

עומר אהרוני

6-2 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30 FB

אצלאן אריאל

-

אורי איתן

6-0 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 16 03/08/2020 08:30 FB

פלג ויינשטיין

-

אופק רוטשילד

2-6 1-6


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 11:30 NB

Adam Gluzberg

-

דורון שוקרון

6-2 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 11:30 NB

איתי בדש

-

גיא מיכלסון

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 11:30 NB

גיא פת

-

עידו סגלוביץ

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 11:30 NB

אילון זבידה

-

עידן גדניר

6-2 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 11:30 NB

בן עמי דור

-

אופק ליפקה

1-6 2-6
בהמתנה מכבי נתניה בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 עדיין לא נקבע NB

Loser

-

רעי רון


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 FB

אופיר ערן

-

פלג ויינשטיין

4-6 6-1 10-6
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 FB

דור זוהר

-

אורי איתן

6-4 6-3
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 FB

הראל אהרון ורדי

-

עומר אהרוני

6-0 6-2
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 8 04/08/2020 08:30 FB

נאור הרר

-

ליאור בר רוזנבאך

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 12:42

רועי לואיס צפר

-

טל רוזנצויג

6-0 6-0
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 12:43

רעי רון

-

איתי נעים

0-6 0-6
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 12:44

אוהד ריס

-

בן שוורץ

0-6 0-6
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 13:16

איתי הזה

-

עידו סגלוביץ

Walkover
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 14:00

גיא מיכלסון

-

איתי דאדי

Walkover
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 14:06

דורון שוקרון

-

יובל שלוין

Walkover
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 04/08/2020 18:17

אופק רוטשילד

-

עידן גדניר

Walkover
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 32 05/08/2020 14:33

אצלאן אריאל

-

בן עמי דור

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 24 04/08/2020 18:21

אוהד ריס

-

עידן גדניר

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 10:00 NB

פלג ויינשטיין

-

ליאור בר רוזנבאך

4-6 6-1 5-10
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 1 - 4 05/08/2020 10:00 NB

אורי איתן

-

עומר אהרוני

Ret


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 10:00 NB

רעי רון

-

בן עמי דור

6-3 6-0
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 10:00 NB

דורון שוקרון

-

עידו סגלוביץ

6-1 6-0
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 24 05/08/2020 10:00 NB

גיא מיכלסון

-

טל רוזנצויג

6-1 6-4


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 20 05/08/2020 11:30 NB

עידן גדניר

-

עידו סגלוביץ

6-0
נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 20 05/08/2020 13:52

בן עמי דור

-

טל רוזנצויג

6-2 5-7 5-10


 

 

 

נגמר בנים 14 רמה 2 אזור מרכז ב' 17 - 18 05/08/2020 18:47

בן עמי דור

-

עידו סגלוביץ

6-2 6-2