הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 10 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 11:00 NB

אופיר קרמיש

-

דניאל מולר

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 11:00 NB

רועי פלש

-

אופיר אדר סקלי

3-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 12:30 NB

‫אורי אבי‬‎טן

-

תימור גרינשפון

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 12:30 NB

בן מלכה

-

ליאו קדוש

5-7 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 12:30 NB

דין מרקוס

-

מיכאל סברוב

6-3 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 12:30 NB

מתן אמסלם

-

רפאל אדם גזית

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

אמיר וול

-

יונתן ג׳אן

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

רקוביצקי עידן

-

דן אשר מסס

3-6 5-7
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

אביתר אליהו לוי

-

יונתן הורביץ

6-7 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

עמית קינן

-

אסף שטיינברג

6-7 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

עילי נועם

-

יהלי רובין

6-3 3-6 10-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

עידו שליסר

-

מייקל סאנין

6-4 4-6 10-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

אורי סטרטינר

-

אריאל מויאל

2-6 6-3 10-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

אדם מוסקוביץ

-

רועי זילברברג

6-4 4-6 5-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

רון אשכנזי

-

אריאל אלישע

4-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

שלף אזולאי

-

איתי שוורץ

6-3 3-6 12-10


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:30 NB

דניאל מולר

-

אופיר אדר סקלי

7-6 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:30 NB

יונתן הורביץ

-

רועי זילברברג

7-6 4-6 10-8
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:30 NB

תימור גרינשפון

-

רפאל אדם גזית

6-2 3-6 3-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:30 NB

ליאו קדוש

-

דין מרקוס

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 14:00 NB

יונתן ג׳אן

-

שלף אזולאי

6-2 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 14:00 NB

דן אשר מסס

-

אריאל אלישע

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 14:00 NB

אסף שטיינברג

-

אורי סטרטינר

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 14:00 NB

עילי נועם

-

עידו שליסר

2-6 3-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 11:30 NB

אופיר קרמיש

-

רועי פלש

2-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 11:30 NB

אמיר וול

-

איתי שוורץ

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 11:30 NB

רקוביצקי עידן

-

רון אשכנזי

3-6 6-2 7-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 11:30 NB

אביתר אליהו לוי

-

אדם מוסקוביץ

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 11:30 NB

‫אורי אבי‬‎טן

-

מתן אמסלם

6-3 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 11:30 NB

עמית קינן

-

אריאל מויאל

2-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 11:30 NB

יהלי רובין

-

מייקל סאנין

3-6 7-6 3-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 11:30 NB

בן מלכה

-

מיכאל סברוב

6-2 6-2


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 13:30 AR

אופיר קרמיש

-

מיכאל סברוב

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 13:30 AR

אמיר וול

-

יהלי רובין

3-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 13:30 AR

רקוביצקי עידן

-

עמית קינן

6-3 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 13:30 AR

אביתר אליהו לוי

-

מתן אמסלם

7-5 6-3


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 11:00 NB

אופיר אדר סקלי

-

איתי שוורץ

6-3 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 11:00 NB

רועי זילברברג

-

רון אשכנזי

2-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 11:00 NB

אריאל מויאל

-

תימור גרינשפון

6-3 4-6 3-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 11:00 NB

מייקל סאנין

-

ליאו קדוש

6-4 5-7 10-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 11:30 NB

בן מלכה

-

עילי נועם

4-6 6-3 Ret
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 12:00 NB

‫אורי אבי‬‎טן

-

אסף שטיינברג

6-2 6-2 Ret
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 18/12/2020 10:00

שלף אזולאי

-

רועי פלש

5-7 6-4 10-3


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 4 18/12/2020 10:30 NB

אופיר קרמיש

-

מתן אמסלם

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 4 18/12/2020 10:30 NB

אמיר וול

-

עמית קינן

6-2 6-4


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 18/12/2020 12:00 NB

איתי שוורץ

-

ליאו קדוש

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 18/12/2020 12:00 NB

רועי פלש

-

עילי נועם

6-2 6-7(4) 10-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 18/12/2020 12:00 NB

אדם מוסקוביץ

-

אסף שטיינברג

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 18/12/2020 12:00 NB

רועי זילברברג

-

אריאל מויאל

Walkover
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 2 21/12/2020 14:00

אופיר קרמיש

-

עמית קינן

2-6 5-7


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 21/12/2020 15:00

ליאו קדוש

-

אביתר אליהו לוי

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 21/12/2020 15:00

עילי נועם

-

רקוביצקי עידן

6-4 7-5
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 21/12/2020 15:00

יהלי רובין

-

אסף שטיינברג

6-2 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 21/12/2020 15:00

מיכאל סברוב

-

אריאל מויאל

4-6 3-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 ארצית חנוכה 3 - 4 22/12/2020 14:00 NB

מתן אמסלם

-

אמיר וול

6-3 7-6(4)


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 20 22/12/2020 14:00 NB

ליאו קדוש

-

מיכאל סברוב

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 20 22/12/2020 14:00 NB

רקוביצקי עידן

-

אסף שטיינברג

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 18 22/12/2020 15:30 AR

מיכאל סברוב

-

רקוביצקי עידן

6-4 6-3