הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 12 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

איתמר ורטהיימר

-

בונשטיין ליאור

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

דן ברנד

-

תומר טיקטינסקי

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

גל כהן

-

ויזל יונתן

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

אילאי חיים

-

דוד מדו

5-7 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

חן כוגן

-

עומר שמיאן

6-4 2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

אביתר אוחנה

-

נועם חיימוביץ

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

איתמר רחבי

-

נועם פוגלמן

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

שיטרית עילי

-

גילעד בלנקנשטיין

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

עידו אבישר

-

נתן שאולוב

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

תומר זרקו

-

ליעד חסון

5-7 6-2 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

ריי שתווי אונגר

-

יונתן ברק

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 09:00 St

אלעד אלנר

-

ליהוא שכט

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 10:00 NB

שניר מורג

-

אוהד כהן

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 10:00 NB

ים דרור

-

רן ברגר

6-2 1-6 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 10:00 NB

דוד רבינוביץ

-

סגלוביץ אוהד

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 10:00 NB

איתמר פבלוביץ

-

יונתן שגס

1-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 12/12/2020 12:00

בונשטיין ליאור

-

ליהוא שכט

Walkover
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 12/12/2020 12:00

אוהד כהן

-

יונתן שגס

1-6 1-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 12/12/2020 12:00

תומר טיקטינסקי

-

יונתן ברק

6-2 6-3
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 12/12/2020 12:00

גל כהן

-

ליעד חסון

Walkover
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 12/12/2020 12:00

דוד מדו

-

עידו אבישר

6-2 6-4
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 12/12/2020 12:00

עומר שמיאן

-

גילעד בלנקנשטיין

6-4 4-6 5-10
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 12/12/2020 12:00

ים דרור

-

סגלוביץ אוהד

3-6 2-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 12/12/2020 12:00

אביתר אוחנה

-

איתמר רחבי

7-5 0-6 4-10


 

 

 

נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 16 12/12/2020 12:00

איתמר ורטהיימר

-

אלעד אלנר

2-6 1-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 16 12/12/2020 12:00

שניר מורג

-

איתמר פבלוביץ

1-6 1-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 16 12/12/2020 12:00

דן ברנד

-

ריי שתווי אונגר

2-6 1-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 16 12/12/2020 12:00

ויזל יונתן

-

תומר זרקו

6-2 6-3
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 16 12/12/2020 12:00

אילאי חיים

-

נתן שאולוב

0-6 1-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 16 12/12/2020 12:00

חן כוגן

-

שיטרית עילי

5-7 4-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 16 12/12/2020 12:00

רן ברגר

-

דוד רבינוביץ

3-6 7-5 5-7
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 16 12/12/2020 12:00

נועם חיימוביץ

-

נועם פוגלמן

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:00 NB

בונשטיין ליאור

-

איתמר פבלוביץ

6-4 6-4
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:00 NB

יונתן ברק

-

ויזל יונתן

2-6 2-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:00 NB

ליעד חסון

-

ריי שתווי אונגר

2-6 1-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:00 NB

שיטרית עילי

-

עידו אבישר

4-6 1-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:00 NB

נתן שאולוב

-

עומר שמיאן

6-3 6-4
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:00 NB

נועם חיימוביץ

-

ים דרור

2-6 1-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 13:00 NB

דוד רבינוביץ

-

אביתר אוחנה

6-3 7-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 14:30 NB

אוהד כהן

-

אלעד אלנר

6-3 7-6


 

 

 

נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 8 15/12/2020 11:30 NB

איתמר ורטהיימר

-

נועם פוגלמן

6-2 1-6 3-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 8 15/12/2020 11:30 NB

שניר מורג

-

רן ברגר

3-6 3-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 8 15/12/2020 11:30 NB

דן ברנד

-

חן כוגן

3-6 7-6(3) 6-7(5)
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 8 15/12/2020 11:30 NB

תומר זרקו

-

אילאי חיים

6-1 7-5


 

 

 

נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 24 14/12/2020 11:00 NB

איתמר פבלוביץ

-

אביתר אוחנה

7-5 6-3
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 24 14/12/2020 11:00 NB

אלעד אלנר

-

נועם חיימוביץ

3-6 3-6
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 24 14/12/2020 11:00 NB

יונתן ברק

-

עומר שמיאן

6-3 6-0
נגמר בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 24 14/12/2020 11:00 NB

ליעד חסון

-

שיטרית עילי

6-2 6-2


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 4 18/12/2020 09:00 St

איתמר ורטהיימר

-

אילאי חיים

2-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 4 18/12/2020 09:00 St

שניר מורג

-

דן ברנד

6-4 5-7 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 24 18/12/2020 11:00 NB

אביתר אוחנה

-

תומר זרקו

6-0 7-6(4)
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 24 18/12/2020 11:00 NB

אלעד אלנר

-

חן כוגן

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 24 18/12/2020 11:00 NB

רן ברגר

-

עומר שמיאן

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 24 18/12/2020 11:00 NB

נועם פוגלמן

-

שיטרית עילי

6-3 3-6 12-10


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 12 ארצית חנוכה 1 - 2 21/12/2020 14:00

איתמר ורטהיימר

-

שניר מורג

1-6 2-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 12 ארצית חנוכה 3 - 4 22/12/2020 14:00 NB

אילאי חיים

-

דן ברנד

4-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 20 22/12/2020 13:00

תומר זרקו

-

שיטרית עילי

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 20 22/12/2020 13:00

חן כוגן

-

רן ברגר

3-6 6-2 11-13


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 ארצית חנוכה 17 - 18 22/12/2020 15:00 AR

שיטרית עילי

-

חן כוגן

2-6 3-6