הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 16 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 12:30 NB

יואב בלוך

-

אופק שימנוב

6-1 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 12:30 NB

אורי סמדר

-

יונתן לידר

4-6 6-4 7-5
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 12:30 NB

יוסי סקובלו

-

דן בן שימול

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 14:00 NB

אורי ברון

-

ירון מישור

1-6 6-7(4)
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 14:00 NB

יוני בידני

-

ירדן גבריאלי

2-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 14:00 NB

עמית ולס

-

זוהר פוגלמן

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 14:00 NB

עידו סמימיאן

-

שחר עמית

4-6 6-7(3)
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 14:00 NB

זורי כהן

-

גור ליבל

3-6 6-3 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 14:00 NB

זאק חביף

-

איל טולדנו

6-2 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 14:00 NB

יואב גל

-

ירדן קאולי

6-1 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 12/12/2020 14:00 NB

אסף שוורץ

-

ליגל קירשנבוים

7-6(4) 1-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 12:00 NB

ולדימיר בזילבסקי

-

הראל אליהו

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 12:00 NB

יהב לוי

-

אייל שיוביץ

6-2 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 12:00 NB

שון מור

-

זוהר יניב

6-0 6-1
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 12:00 NB

איתמר טפירו

-

עמית שמש

3-6 6-4 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 32 13/12/2020 12:30 NB

רון אלוק

-

שליו עוז

1-6 0-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 12:00 NB

ירון מישור

-

ליגל קירשנבוים

6-2 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 12:00 NB

ירדן גבריאלי

-

יואב גל

6-3 4-6 10-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 12:00 NB

זוהר פוגלמן

-

זאק חביף

6-1 2-6 7-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 12:00 NB

שחר עמית

-

גור ליבל

1-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 12:00 NB

יואב בלוך

-

אורי סמדר

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 14:00 AR

שליו עוז

-

דן בן שימול

6-4 2-6 6-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 14:00 AR

הראל אליהו

-

עמית שמש

6-3 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 13/12/2020 14:00 AR

יהב לוי

-

שון מור

2-6 6-2 5-10


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 09:00 St

רון אלוק

-

יוסי סקובלו

1-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 09:00 St

ולדימיר בזילבסקי

-

איתמר טפירו

3-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 09:00 St

אורי ברון

-

אסף שוורץ

6-1 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 09:00 St

יוני בידני

-

ירדן קאולי

4-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 09:00 St

עמית ולס

-

איל טולדנו

6-2 0-6 7-5
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 09:00 St

עידו סמימיאן

-

זורי כהן

1-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 09:00 St

אייל שיוביץ

-

זוהר יניב

7-5 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 16 14/12/2020 09:00 St

אופק שימנוב

-

יונתן לידר

1-6 3-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 11:00 AR

רון אלוק

-

אופק שימנוב

3-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 11:00 AR

ולדימיר בזילבסקי

-

זוהר יניב

1-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 11:00 AR

אסף שוורץ

-

עידו סמימיאן

6-3 0-6 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 11:00 AR

יוני בידני

-

איל טולדנו

6-7(12) 2-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 09:30

שליו עוז

-

איתמר טפירו

7-6 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 09:30

עמית שמש

-

יוסי סקובלו

5-7 6-0 10-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 09:30

ליגל קירשנבוים

-

ירדן קאולי

4-6 6-0 10-8
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 09:30

יואב גל

-

אורי ברון

6-4 7-5
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 09:30

זורי כהן

-

זוהר פוגלמן

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 09:30

עמית ולס

-

שחר עמית

6-4 3-6 11-13
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 09:30

יונתן לידר

-

יהב לוי

4-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 32 15/12/2020 09:30

אייל שיוביץ

-

יואב בלוך

0-6 1-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 4 18/12/2020 09:00

רון אלוק

-

יוני בידני

6-3 1-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 4 18/12/2020 09:00

ולדימיר בזילבסקי

-

עידו סמימיאן

5-7 3-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 21/12/2020 13:00

איתמר טפירו

-

אייל שיוביץ

6-0 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 21/12/2020 13:00

יוסי סקובלו

-

יונתן לידר

5-7 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 21/12/2020 13:00

ירדן קאולי

-

עמית ולס

0-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 21/12/2020 13:00

אורי ברון

-

זורי כהן

6-3 4-6 4-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 1 - 2 21/12/2020 10:00

רון אלוק

-

ולדימיר בזילבסקי

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 3 - 4 22/12/2020 12:00 NB

יוני בידני

-

עידו סמימיאן

6-7(2) 7-5 1-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 22/12/2020 13:00

אייל שיוביץ

-

איל טולדנו

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 22/12/2020 13:00

יוסי סקובלו

-

אסף שוורץ

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 22/12/2020 13:00

זוהר יניב

-

ירדן קאולי

6-3 3-6 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 24 22/12/2020 13:00

אופק שימנוב

-

אורי ברון

4-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 20 22/12/2020 15:00 AR

איל טולדנו

-

אופק שימנוב

6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 20 22/12/2020 15:00 AR

אסף שוורץ

-

זוהר יניב

4-6 7-6 10-2


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 ארצית חנוכה 17 - 18 24/12/2020 10:30

אופק שימנוב

-

זוהר יניב

2-6 4-6