הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 18 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (32 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

אלכסנדר גפוננקו

-

ניילוב מארק

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

שי בר מנחם

-

לב לביאטוב

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

אסף פרידלר

-

‫מקסים דונייה‬‎

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

ניב צוקרמן

-

דניאל גולדנברג

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

תום ספורטה

-

איתן מיכאלי

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

יונתן ברון

-

איתי פייגין

2-6 6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

תומר נטפוב

-

עומר מן

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

רז חביב

-

עופר הכהן

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

יואב לוי

-

אוריאן זוהר

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 10:00 St

רז כץ

-

גבי לוצקי

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 11:00 St

סאמר אלטורי

-

שון קמישב

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 11:00 St

עדי דגן

-

נועם כהן

6-2 2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 11:30 NB

אוראל קמחי

-

אדם לוי

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 11:30 NB

דניס קוזלוב

-

עידו גבע

4-6 6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 11:30 NB

יוני דנציס

-

בן וינטראוב

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 32 11/12/2020 11:30 NB

זיו מורביה

-

דניאל יצחקי

2-6 2-6

Stage 2 (16 - 1)

נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 16 13/12/2020 11:30 NB

אלכסנדר גפוננקו

-

רז כץ

2-6 3-6
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 16 13/12/2020 11:30 NB

אוראל קמחי

-

זיו מורביה

0-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 16 13/12/2020 11:30 NB

שי בר מנחם

-

אוריאן זוהר

4-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 16 13/12/2020 11:30 NB

אסף פרידלר

-

רז חביב

2-6 6-2 6-7(1)
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 16 13/12/2020 11:30 NB

ניב צוקרמן

-

עומר מן

6-3 6-4
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 16 13/12/2020 11:30 NB

שון קמישב

-

עדי דגן

4-6 6-0 2-6
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 16 13/12/2020 11:30 NB

עידו גבע

-

בן וינטראוב

6-3 6-0
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 16 13/12/2020 11:30 NB

איתן מיכאלי

-

איתי פייגין

4-6 7-6(3) 3-6

Stage 3 (8 - 1)

נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 09:30 St

אלכסנדר גפוננקו

-

איתן מיכאלי

6-7 1-6
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 10:00 FB

אוראל קמחי

-

בן וינטראוב

3-6 4-6
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 10:00 St

שי בר מנחם

-

שון קמישב

1-6 6-4 6-1
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 8 14/12/2020 10:00 St

אסף פרידלר

-

עומר מן

2-6 3-6

Stage 4 (4 - 1)

נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 4 15/12/2020 11:00 NB

אלכסנדר גפוננקו

-

אסף פרידלר

4-6 4-6
נגמר בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 4 15/12/2020 11:00 NB

אוראל קמחי

-

שון קמישב

6-7 2-6

Stage 5 (2 - 1)

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 18 ארצית חנוכה 1 - 2 18/12/2020 09:00

אלכסנדר גפוננקו

-

אוראל קמחי

6-2 6-1
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 18 ארצית חנוכה 3 - 4 22/12/2020 12:00 NB

אסף פרידלר

-

שון קמישב

Not Played